Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy így...

Baranka kérdése:

Mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?

Figyelt kérdés
Kérném az adminokat Ne töröljék a kérdésem! Sajnos egyedül maradtam két kis gyerekekkel. Havi jövedelmem 75 ezer ft körül van szóval nem olyan sok. Spórolok ahogy bírok: stanby üzemmódot igyekszem kikapcsolni, kuponokkal fizetek szinte mindenhol, közeli lejáratú dolgokat is megszoktam venni,turiba vásárolok az esetek 80-90 százalékában, fürdővízet felhasználom mosáshoz, felmosásához, kert locsoláshoz. Igyekszem minél jobban odafigyelni, hogy minél kevesebbet használjak áramot, vízet stb. Gyerekőcőknek no name pelust veszek (szerencsére nem lett tőle bajuk).Szerintetek mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?
2013. aug. 7. 06:22
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Az is szánalmas,aki lehúzkodja a Kérdezőt védő válaszokat.

Nem tudom,mi abban a rendkívüli,hogy valaki így spórol,szerintem nincs ezzel semmi baj.

2013. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, sokan így vannak a spórolással.

Igaz a mondás, hogy sok kicsi sokra megy. :)

2013. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim válasza:

Más is spórol. Láss át a külsőségeken. Sokan mennek utazni a nyáron...hitelből. 4 millió magyar él a létminimumalattt, mégis tömve vannak a buszok külföldre. Miből? Hitelből!


Ma nyaralnak, amit aztán egész évi éhezésben váltanak meg. Mert utána nem győznek spórolni, hogy vissza fizessék a hitelt.


A fürdőviet más is használja mosáshoz. Elég bevett szokás ez. Hasznos a környezetnek is és a pénztárcának is.

2013. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál a kuponos kérdésre. De akkor nem azzal fizetsz, csak kedvezményeket kapsz (nyilván nem úgy csak, hogy ez nem ér semmit, dehogynem). Már azt hittem, végre itthon is kezd jobban elterjedni, ami máshol már jól működik, hogy tényleg fizetni lehet vele.

Mekkorák a gyerekek?

2013. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
2 éves és 5 hónapos
2013. aug. 7. 07:27
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Megemelem a képzeletbeli kalapomat előtted!2 kicsi gyerkőcöt egyedül nevelni ilyen kevéske pénzből...
2013. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
Ma már szinte mindenki ott spórol ahol tud.Én pl.a gyerekek fürdő vizében zuhanyzom le,még ha már ki ís hűlt!A locsolást azért ezzel a vízzel gondold át,és itt a tusfürdő miatt mondom ezt!Turiban én is vásárolok,nem tartom cikinek.Amit tudok eladok,ruha,régi játék...stbgNem ez a szánalmas!Az a szánalmas,aki a 3ezres nettel idejött,h.lehurrogjon!Én sajnálom a 3ezret netre,mikor tök jól megvagyok wifivel!Hi-hi!Az a szánalmas,aki hitelből rázza a rongyot,téged lenézve,h.te alsóbb rangú vagy!Elmegy az ilyen oda ahonnan kijött!
2013. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
dehogy szánalmas, próbálsz megélni ahogy tudsz, minden tiszteletem és kitartás!
2013. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ne foglalkozz a beszólásokkal.

A kinőtt ruhákat add el, én is sok gyerekruhát veszek használtan, főleg nadrágokat. Az apródon próbáld hirdetni, postázni sem kell, sok helyen úgy vásároltam, hogy direkt a kerületben kerestem eladót és találkoztunk valahol. Sőt volt aki nyílt napot szervezett és a kocsi csomagtartójából árulta a cuccokat. Menj be az önkormányzathoz, kérj az energiára is segélyt, meg étkeztetés, gyógyszerek. A szomszédomnak szoktam kitölteni a segélypapírjait, itt van külön áramra, kajára, van gyógyszerre meg lakhatási segély is. Nem tudom nálatok mi van de kérdezz bátran.

2013. aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szánalmas! A lehető legkomolyabban mondom, hogy büszke lehetsz magadra, hogy fel tudsz nevelni két picit! A legfontosabb mindig az egészség és a szeretet! Ha ez megvan, nem beszélhetünk "szánalmasságról."
2013. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!