Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy így...

Baranka kérdése:

Mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?

Figyelt kérdés
Kérném az adminokat Ne töröljék a kérdésem! Sajnos egyedül maradtam két kis gyerekekkel. Havi jövedelmem 75 ezer ft körül van szóval nem olyan sok. Spórolok ahogy bírok: stanby üzemmódot igyekszem kikapcsolni, kuponokkal fizetek szinte mindenhol, közeli lejáratú dolgokat is megszoktam venni,turiba vásárolok az esetek 80-90 százalékában, fürdővízet felhasználom mosáshoz, felmosásához, kert locsoláshoz. Igyekszem minél jobban odafigyelni, hogy minél kevesebbet használjak áramot, vízet stb. Gyerekőcőknek no name pelust veszek (szerencsére nem lett tőle bajuk).Szerintetek mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?
2013. aug. 7. 06:22
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
18%
azért ruhákat nem redvás vizzel kéne mosni...
2013. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%

Igen anyamek meghaltak de biztos kinyaljak a seggem te kis taplo. Egyebkent rendortiszt vagyok es magamat tartom el. A hangnembol nagyon surgosen vegyel vissza ;)


A wifi lopas pedig nem szep dolog, dehat lopni konnyebb mint megdolgozni valamiert.

2013. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
0%
De latom mindenki szerint en vagyok elkenyeztetett, igaz, hogy azert tanultam es dolgozom hogy tudjak elni, akik ilyen fereg hangnemben reagaltak ram nyugodtan keressenek fel privatban aztan megbeszeljuk a dolgokat.
2013. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, most nagyon megijedtem ám!!

Akkor gyorsan nyomoztasd le az IP címem, miről internetezek, valószínűleg, egy Vodafonos mobilinternetet fogsz találni, amit én fizetek. Plusz 2001 óta van folyamatos munkaviszonyom és igen megdolgozok érte, meg a te fizetésedért is megdolgozok. Jó lenne, ha te is megdolgoznál a fizetésedért, nem csak elmegyünk a szabálytalanságok mellett. Volt, hogy saját szememmel láttam, mikor a rendőrautó holt nyugalommal elment a szabálytalankodó autó mellett. Vagy a zebrára lelépve a két kisgyerekemmel, inkább kikerül az autó, minthogy megállna. Na, majd ha rendesen végzitek a munkátokat, akkor legyen nagy szád, addig is maradj kis suttyó rendőrnek, aki még a cigány elől is elfut, meg elfogadja inkább a kenőpénzt.

Amúgy én meg védőügyvéd vagyok, na, bizonyíts amit akarsz!! Ha sikerül:)

2013. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom!

És még ők a mai magyar értelmiségi! Rendőr és ügyvéd! Szinvonal!???

2013. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
47%
Gyerektartást kapsz legalább?Én is spórolok amin tudok,de ezt nem tudnám megoldani.Elismerésem előtted!! :) Hogy tudod beosztani így a pénzt?
2013. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
77%
no hát egy árva általában ennél szerényebb, a rendőrt kinézem a stílusodból... tahó vagy.
2013. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Ha nem lennel sotet tudnad hogy a tisztek nem az utcan jaroroznek de teljesen mindegy. Azt se tudjak az emberek mirol beszelnek csak frocsogo szajjal mindenki hogy "kocsog rendor". Legyetek buszkek magatokra. En ertetek dolgozom.
2013. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Hatalmas tisztelet neked. Én még megpróbálnám azt is, hogy jó állapotú cuccokat hazaviszek a turiból és azt megpróbálom eladogatni.
2013. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:
57%

Kérdező, ne legyél már ilyen szégyellős!

Legyél büszke magadra, mert te vagy zöld vagy, méltó példa fogyó ivóvízkészletünk korában.


Ne azt mondd legközelebb, hogy így spórolsz, hanem, zöld vagy. Környezetvédelemből kitüntetést érdemelsz rohamosan fogyó ivóvizünk világában.


Aki meg azt mondja hogy a fürdővíz mocskos a mosáshoz, felmosáshoz, önözéshez, az ki tudja hányszor fürdik egy évben. XDDDD

2013. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!