Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház eladások mizéria? (Hosszú...

Ház eladások mizéria? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annak ellenére, hogy tudom, hogy hosszú történet, igyekszem röviden leírni. Szóval, Ausztriában akartam menni 2014-ben, mert anyám az idegeimre ment. Sok betegsége volt plusz apámat is engem is kicsinált. A duzzogások, a sértődések, az ordibálások minden. Engem anyám tett pánikbetegé, neki akart menni a szembejövő kamionnak. No de ez régen volt. Legalább 23éve.Kezeletlen pánikbeteg voltam plusz agórafóbia. Most ugyanez a helyzet. 2015 Ben mondtam apámnak,hogy költözzünk el innen. Nem! Ezt a házat ő építette. Lényeg a lényeg most megérintette a Szentlélek akkor, amikor már én is elhíztam a nyugtatóktól, most amikor 150kilós vagyok, most amikor pánikbetegség mellé újra betársult az agórafóbia, most amikor minden rokonságunkat elmart Na most adjuk el a házat! Értitek?! Lassan 3.éve nem hagytam el a falut, de most adjuk el a házat. Plusz, amint el kell a ház, én ne menjek vele.... És oda költözik a növérem falujába, de velem meg az lesz ami... És most adjuk el a házat... Most?! 5éve rám kellett volna hallgatnia, de nem. 5 elvesztegetett év. Én meg mondtam, hogy fizessen ki a házból és lelépek. Ki is tudott volna fizetni,de mivel én elmondtam hogy tőzsdézni szeretnék és megforgatni a pénzt, na naaaa akkor nem adom oda! Ilyen apám van! Te mit tennél?



2020. aug. 15. 08:51
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
87%

A sérvedet nem fogják megműteni amíg 150 kiló vagy, mert a zsírt nem lehet varrni. A barátném "csak" 110 kiló volt, megmondták, hogy addig nem műtik, míg minimum 70 kilóra nem fogy le. Lefogyott 1,5 év alatt, megműtötték, hálót tettek be neki.


A tőzsdére én sem adnék apád helyében egy fillért sem, ha tőzsdézni akarsz, tedd a saját pénzedből. A házból nem jár neked egy fillér sem. Ha apád nagyon akar rajtad segíteni, vegyen neked egy garzont a saját nevére, akkor nem tudod elpotyázni. De erre sem kötelezhető!

2020. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim válasza:
90%
Te csak egy lusta, hájas, nagyranőtt kisgyerek vagy . Annyi eszed nincs , hogy elmenj dolgozni , de már a tőzsdén jár az eszed . Ha apád adna is 2 milliót, néhány hónap alatt azt is felélnéd ezzel a mentalitással . Mi az, hogy fizessen ki téged ? Milyen alapon ? Annyira szabadulni akar tőled , hogy még pénzt is ad utoljára , csak hogy ne lásson többet . Inkább ennek örülj , és ne hülyeségekre költsed , hanem tedd be a bankba kamatozni . Ennyi tanácsot még én is adok egy ilyen semmirekellőnek , mert már így is van elég csöves az utcán .
2020. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, nyugodtan lepontozhatsz mindenkit, mi nem halunk bele, ellenben ha te nem veszed a kezedbe a sorsod, az egészséged és a jövőd is nagyon meg fogja sínyleni. Kitől várod, hogy tegyen érted?
2020. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Sértegettek! El kellett volna olvasni és értelmezni. A kérdés ott van a legvégén agórafóbiám van, pánikbetegségem, plusz egy sérvem, és 5ével ezelőtt ez nem volt!! Akkor minden feltétel optimális volt! Oda írtam a végére, hogy "Te mit tennél?"
2020. aug. 15. 10:35
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mit tennék? Mennyi pénzről van szó? Először is megígérném apámnak, hogy nem tőzsdézek, mert hacsak nem vagy benne profi, az mindig lutri, neked pedig ezen a pénzen kívül semmid nincs, tehát vigyázni kellene rá. Elmennék albérletbe és közben sürgősen keresnék olyan munkát, ami leginkább számítógéphez kötött, tehát nem kell emberek közé menni.
2020. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Ányámmal voltam ápolásidíjon. Apám önmagát ellátni képtelen ez áll a zárójelentésben. A nővérem meg magunkra hagyott minket. A ruháimat kinőttem,és elszegényedtünk. A házból való kifizetés az örökségem az anyai ágon.
2020. aug. 15. 10:40
 17/55 anonim válasza:
83%

Mit tennék?

Összeszedném magam és nem picsognék, mint egy 3 éves.

Nem tetszik a tükör, amit mutatunk?

Azért maradtál, mert apád azt mondta.. Mindent megteszel, amit apád mond neked? Egy önállótlan kis hülyegyerek vagy, akinek a problémáiért mindenki hibás, csak ő maga nem. Ha a gyógyszerektől kezdtél el hízni, miért nem írattál másikat az orvosnál? Könnyebb otthon fetrengeni,mint valamit tenni a saját életedért.

Azt hitted, hogy itt bárki is pátyolgatni fog egy mindent másra hárító, nyekergő embert?

Mit akartál hallani? Hogy apád egy hülye? Hát nem az. Így is eltart, hallgatja a sirámaidat a nagyratörő tőzsdés terveiddel együtt.

2020. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál tanácsokat, ami a legfontosabb, hogy fogyj le a sérvedet műtesd meg. Ha mentális problémáid vannak, fordulj orvoshoz, de neked leginkább szemléletet kellene váltani, mert felnőtt létedre gyerekszerepben maradtál.
2020. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
84%
Ó, te szegény. :( Hagyd, hogy apukád menjen a nővéred falujába, ápolja majd a nővéred. Te menj albérletbe és alakítsd ki a saját életed.
2020. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
86%
Albérletbe? Meghalna rövid úton egyedül. Még a boltba sem képes lemenni kajáért...
2020. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!