Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház eladások mizéria? (Hosszú...

Ház eladások mizéria? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annak ellenére, hogy tudom, hogy hosszú történet, igyekszem röviden leírni. Szóval, Ausztriában akartam menni 2014-ben, mert anyám az idegeimre ment. Sok betegsége volt plusz apámat is engem is kicsinált. A duzzogások, a sértődések, az ordibálások minden. Engem anyám tett pánikbetegé, neki akart menni a szembejövő kamionnak. No de ez régen volt. Legalább 23éve.Kezeletlen pánikbeteg voltam plusz agórafóbia. Most ugyanez a helyzet. 2015 Ben mondtam apámnak,hogy költözzünk el innen. Nem! Ezt a házat ő építette. Lényeg a lényeg most megérintette a Szentlélek akkor, amikor már én is elhíztam a nyugtatóktól, most amikor 150kilós vagyok, most amikor pánikbetegség mellé újra betársult az agórafóbia, most amikor minden rokonságunkat elmart Na most adjuk el a házat! Értitek?! Lassan 3.éve nem hagytam el a falut, de most adjuk el a házat. Plusz, amint el kell a ház, én ne menjek vele.... És oda költözik a növérem falujába, de velem meg az lesz ami... És most adjuk el a házat... Most?! 5éve rám kellett volna hallgatnia, de nem. 5 elvesztegetett év. Én meg mondtam, hogy fizessen ki a házból és lelépek. Ki is tudott volna fizetni,de mivel én elmondtam hogy tőzsdézni szeretnék és megforgatni a pénzt, na naaaa akkor nem adom oda! Ilyen apám van! Te mit tennél?



2020. aug. 15. 08:51
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Moderátor részére.Kérem a kérdésem törlését,teljesen más irányba ment el a téma.Az első két oldal csak a sértegetésemről szól.Gyanúsítanak rágalmaznak.Én hiábáztam,nem lett volna szabad válaszolnom nekik.
2020. aug. 15. 17:35
 52/55 anonim ***** válasza:
53%
Micimackó.Mackó jobban jársz a profilt is törlöd. Ezek után akármilyen kérdést is írsz ki, a kutya sem hinné el neked.
2020. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
47%

Nem rosszindulatúak vagyunk, csak az igazságot írjuk le. Olyan nincs, hogy valaki csak a gyógyszer miatt 150 kilósra hízik. 10-20 kiló plusznál elmegy a normális ember az orvosához és kér új gyógyszert. Én is ezt tettem. Fél év alatt 10 kiló, már kaptam is az új gyógyszert. A másik meg, hogy most is olyat szedek, ami hízásra hajlamosít mert nem tudom kiváltani mással, full hormon az egész gyógyszer, de nem zabálok és mellette edzek heti 3x, így szinten tartom a súlyomat. Persze könnyebb mindent egy gyógyszerre fogni vagy sokan még a pajzsmirigyre fogják. Ezzel álcázva a lustaságukat és a másokra mutogatást. Csak te tudsz magadért tenni, nem apád, nem testvéred és nem is a sógorod! Kellj fel ebből a szörnyű önsajnálatból és tegyél magadért végre valamit!


U.i. Nehéz úgy bármilyen munkát ajánlani, hogy nem tudjuk van-e érettségid, szakmád vagy beszélsz.e bármilyen nyelvet. Ha egyik sincs akkor esélytelen egy otthoni ülős munkát kapnod. Ha ezt szeretnéd, akkor lehet visszamenni az iskolapadba, vagy otthon képezni magad.

2020. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
65%
Mi a végzettséged?
2020. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hát kifogás az van. Az én férjem dolgozik köldöksérvvel. Egyáltalán nem ülő munka, de egyáltalán nem is gyár. Csak nálad ez a szint. Szerintem te csak ne nagyon válogass. És igenis szégyelld magad! Nem akarsz te semmit tenni, csak várod a sült galambot. Senki sem ment meg, hacsak nem te magadat.
2020. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!