Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház eladások mizéria? (Hosszú...

Ház eladások mizéria? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annak ellenére, hogy tudom, hogy hosszú történet, igyekszem röviden leírni. Szóval, Ausztriában akartam menni 2014-ben, mert anyám az idegeimre ment. Sok betegsége volt plusz apámat is engem is kicsinált. A duzzogások, a sértődések, az ordibálások minden. Engem anyám tett pánikbetegé, neki akart menni a szembejövő kamionnak. No de ez régen volt. Legalább 23éve.Kezeletlen pánikbeteg voltam plusz agórafóbia. Most ugyanez a helyzet. 2015 Ben mondtam apámnak,hogy költözzünk el innen. Nem! Ezt a házat ő építette. Lényeg a lényeg most megérintette a Szentlélek akkor, amikor már én is elhíztam a nyugtatóktól, most amikor 150kilós vagyok, most amikor pánikbetegség mellé újra betársult az agórafóbia, most amikor minden rokonságunkat elmart Na most adjuk el a házat! Értitek?! Lassan 3.éve nem hagytam el a falut, de most adjuk el a házat. Plusz, amint el kell a ház, én ne menjek vele.... És oda költözik a növérem falujába, de velem meg az lesz ami... És most adjuk el a házat... Most?! 5éve rám kellett volna hallgatnia, de nem. 5 elvesztegetett év. Én meg mondtam, hogy fizessen ki a házból és lelépek. Ki is tudott volna fizetni,de mivel én elmondtam hogy tőzsdézni szeretnék és megforgatni a pénzt, na naaaa akkor nem adom oda! Ilyen apám van! Te mit tennél?



2020. aug. 15. 08:51
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
De érdekes ember az apám. Tavaly mondtam neki, hogy segíts kitörnöm az agórafóbiából. Erre ő,,,, utána mi lesz? Mondom adsz egy kis pénzt és újra megpróbálom Ausztriát... Erre ő... Persze menjélcsak igyad a pilseni sört meg a bajor én meg el kinlódok itthon.
2020. aug. 15. 11:44
 42/55 anonim ***** válasza:
84%
Menj dolgozni! Keresd meg te rá a pénzt. Naná, hogy nem akar adni. Mert ismer, tudja eltapsikolnád a pénzt. Bizonyítsd be, hogy nincs igaza. Állj fel! Keress munkát!
2020. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Magyarán bűntudatot kellett bennem, hogy majd én jól érzem magamat ő meg szenved... Hívta a bank 2 hete hogy adnának neki. 900ezer forintot ha gondolja. Apám meg nemet mondott, közben megoldódna minden egyből. Mehetne az ormos intézetbe, meg műtenék a lábát. Térd protézist kapna az injekció kúra után,együtt kitörnénk az agórafóbiából. És én nyugodtan vissza illeszkedhetnék a társadalomba. De neeeeeeeem! Ha van megoldás az nem jó! Apám az utóbbi 5évben kb 2milliót tapsolt el, úgy hogy semmire, és persze hitelből.
2020. aug. 15. 12:01
 44/55 anonim ***** válasza:
62%

Mit képzelsz te magadról?

Senki se fogott fegyvert a fejedhez 5 éve. Mehettél volna.

Senki sem mondta, hogy ne irass más gyógyszert. Megtehetted volna.

Senki sem követelheti tőled, hogy áldozd be az életed, az egészséged és a fiatalságodat. Önként tetted, csak dolgozni ne kelljen.

Senki sem mondja, hogy zabálj és ne mozogj, te nem teszel magadért egy fűszálat se keresztbe.

Senki sem hiszi el, hogy ne tudnál venni a kínaiban 2 nadrágot meg 3 felsőt, te nem akarsz dolgozni.

De van pofád ujjal mutogatni és mást hibáztatni a rossz döntéseidért.

És van pofád követelőzni, amikor te magad nem teszel semmit.

És van pofád elvárni, hogy más húzzon ki a szarból, amikor te se nézel a saját kényelmeden kívül semmit.

Nem kellett volna anyakocára hízni magad és nem lenne sérved sem. Nem fogsz belehalni, ez csak egy köldöksérv. A férjem is el tud menni dolgozni vele.

Szedd össze magad, hagyd abba a sírást meg az élősködést és menj dolgozni! Mint nindenki más. A tőzsdét meg felejtsd el, mert buta vagy te még az élethez is, nemhogy ahhoz. Az örökségéből vegyél ruhát, cipőt, amit akarsz, aztán lehet menni Ausztriába szállásos munkahelyre. Viszontlátás.

2020. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Jó oké.Hol megyen át az ember az egészségügyi alkalmasságin a hasán egy sérvel. Egyébként szereztem egy fűzőt rá. Pont most beszéltek a rádióban a járvány miatti munkanélküliségről. Hol lenne ülő munka? Könnyen írjátok hogy fogjak stb... A Risperdal gyógyszert kellene újra szednem, és nagyobb adagban, hogy ne szorongjak tömeg közlekedésben. Ez a gyógyszer miatt lett a sérv is... Tudjátok egyébként, hogy mi ez? Kiléptem a fűrdőkádból fél éve, és megszakadt a bőröm alatt a hasfalam, és valamennyi bél darab a hasüregből a bőr és a hasfal közzé került. Egyébként hitele vásárol egy szociális munkás nekünk. 12-én. Volt nyugdíj maradt 7ezer forintunk. Akartam Call Centeres munkában dolgozni, mert az itthonról is lehetne, de nem találtam ilyen munkát. Pedig kezdetnek pont jó lenne. Call Centeres =ügyfélszolgálat ős értékesítő. Amúgy a gyári munkáknál szerintem nem mennék át az alkalmasságin. Csak feketén dolgozhatnék de hol?! Debrecen a legközelebbi város és 1300ft kb egy jegy, de ez csak oda. Magyarán 2600ft/nap csak a jegy, és ebből a kemény 7ezer forintunkból, hogy utazzak 1hónapig?!
2020. aug. 15. 12:34
 46/55 A kérdező kommentje:
Békét akartam veletek, de az utóbbi is anyakocának nevez. Meg előtte jó páran baxlattak a súlyom miatt. Nem nézem most már a válaszokat. A regisztrációm is törlöm.
2020. aug. 15. 12:39
 47/55 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, azt észreveszed, hogy mindent meg tudsz magyarázni?


Így nagyom nehéz lesz boldogulni az életben, hogy minden lehetőséget kimagyarázol, hogy az miért nem működhet. Fiatal vagy, nincs olyan eü problémád, ami miatt munkaképtelen lennél. Amíg nem próbálkozol és nem lépsz ki az önsajnálat mocsarából, addig persze, hogy igazolod a saját magyarázataidat, de ez nem visz előre.

2020. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
12%

Eppen ideje, hogy feleloseget vallalj a sajat eletedert.

Miert nem leptel egyedul akkor? Meg mindig a ket szulo nyakan ulsz, varod, hogy leessen valami neked.

Vard ki mig mintketto meghal, akkor majd kapsz valamit.

Szerintem mindenki hibas mindenben, csak Te nem.

Megertem apadat, hogy nem ugy ugral, ahogy Te fugyulsz, foleg, hogy maniakus mentalis beteg vagy. Apad az aki normalis a csaladban. Ha rad hallgatna, cipoje mellett jarna.

2020. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
42%
Szoval, apad vegye fel a 900000 forintot, lesz neked is ruhad. Ujje! Es ki fogja visszafizetni a kolcsont? Tok sarba lehuztad apadat, mit akarsz meg? A veret?
2020. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
74%
Na jó én már ott rájöttem, hogy kamu az egész 'mélyszegénység' sztori, hogy te is meg apád is 120 kiló fölött vagytok. Aki mélyszegény és 7 ezer forintja van egész hónapra, az egyszerűen nem tud meghízni 150 kilóra, mert nincs mit ennie! Ha meg csak mostanában lettetek szegények, akkor meg pörögnie kéne lefelé a kilóknak, mert nincs mit enni. 150 kilónál már napi minimum 2500 kalóriát esznek az emberek és egyáltalán nem jönne ez ki 7000/30 forintból. Az napi 230 ft. És kettőtökre, vagyis 115 forint fejenként. Akárhogy számolok, az 3 üres zsemle vagy fél kiló krumpli. Ennyi kajával meg hosszútávon inkább anorexiás lennél, mint 150 kiló. Valami nagyon nem okés a sztoridban! Ja arról meg nem is beszélve, hogy ebből az összegből gyógyszerre sem telne...
2020. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!