Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház eladások mizéria? (Hosszú...

Ház eladások mizéria? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annak ellenére, hogy tudom, hogy hosszú történet, igyekszem röviden leírni. Szóval, Ausztriában akartam menni 2014-ben, mert anyám az idegeimre ment. Sok betegsége volt plusz apámat is engem is kicsinált. A duzzogások, a sértődések, az ordibálások minden. Engem anyám tett pánikbetegé, neki akart menni a szembejövő kamionnak. No de ez régen volt. Legalább 23éve.Kezeletlen pánikbeteg voltam plusz agórafóbia. Most ugyanez a helyzet. 2015 Ben mondtam apámnak,hogy költözzünk el innen. Nem! Ezt a házat ő építette. Lényeg a lényeg most megérintette a Szentlélek akkor, amikor már én is elhíztam a nyugtatóktól, most amikor 150kilós vagyok, most amikor pánikbetegség mellé újra betársult az agórafóbia, most amikor minden rokonságunkat elmart Na most adjuk el a házat! Értitek?! Lassan 3.éve nem hagytam el a falut, de most adjuk el a házat. Plusz, amint el kell a ház, én ne menjek vele.... És oda költözik a növérem falujába, de velem meg az lesz ami... És most adjuk el a házat... Most?! 5éve rám kellett volna hallgatnia, de nem. 5 elvesztegetett év. Én meg mondtam, hogy fizessen ki a házból és lelépek. Ki is tudott volna fizetni,de mivel én elmondtam hogy tőzsdézni szeretnék és megforgatni a pénzt, na naaaa akkor nem adom oda! Ilyen apám van! Te mit tennél?



2020. aug. 15. 08:51
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Egy dolog a tapasztalat az egészből,hogy itt soha semmi ilyesmit nem lehet leírni.Majd a jó Isten vissza adja nektek ez a kő dobálást.
2020. aug. 15. 10:49
 22/55 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy amikor felmerült hogy ki gondozza anyut a nővérem nem vállalta. Nekem kellett vállalni, és most apuval is én vagyok. Mindent én csinálok itthon.
2020. aug. 15. 10:51
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért akar a nővéred falujába költözni, eladni a házat és téged kitenni onnan?? Ez annyira logikátlan.
2020. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
A nővérem mindenből ki akar maradni.A temetési költségbe sem szállt be. Én arra ébredtem, hogy anyám haldoklik. Ezért kellett a nyugtató mert rémálmaim voltak. Hormonális szintén bele a átkozott a szervezetem működésébe a gyógyszer. Risperdal. Ez a neve a gyógyszereknek. Írta is egy másik kérdésemnél egy ember, hogy nem is érti miért kell hormonzartalmú antipszihotikumot kiírni, mert ez olyan mintha egy szúnyogra ágyúval lőnének.
2020. aug. 15. 10:56
 25/55 A kérdező kommentje:
A nővérem finoman fogalmazva egy k.rva és a sógorom miatt akár oda költözni. Mert a nővérem szemét a sógoromal.
2020. aug. 15. 10:58
 26/55 A kérdező kommentje:
A nővérem érzelmileg zsarolja a sógoromat, hogy felakasztja magát. Ilyen szép család vagyunk ☹️
2020. aug. 15. 11:00
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
És a sógor fogja ápolni? Vagy mit akar apukád?
2020. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért a sértegetésre reagálsz miért nem a tanácsra:

1.vállalj munkát

2. Menj el orvoshoz a mentális betegségeddel párhuzamosan kezdj el lefogyni

3. Ha lett annyi pénzed el tudsz menni albérletbe

4. Ha sikerült lefogyni megtudod a szerves műtetni

5. Sérv nélkül, kezelt mentális betegséggel tudsz jobb munkát vallani

2020. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

29es igen, ezt szeretné apám

30as köszönöm szépen

2020. aug. 15. 11:04
 30/55 anonim ***** válasza:
86%
De ennek mi köze van a saját életedhez? Mi köze van ahhoz, hogy mondjuk kevesebbet egyél és mozogj? Könnyű a családi problémákkal takarózni, de ettől még a saját eleted nem fog megoldódni.
2020. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!