Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház eladások mizéria? (Hosszú...

Ház eladások mizéria? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annak ellenére, hogy tudom, hogy hosszú történet, igyekszem röviden leírni. Szóval, Ausztriában akartam menni 2014-ben, mert anyám az idegeimre ment. Sok betegsége volt plusz apámat is engem is kicsinált. A duzzogások, a sértődések, az ordibálások minden. Engem anyám tett pánikbetegé, neki akart menni a szembejövő kamionnak. No de ez régen volt. Legalább 23éve.Kezeletlen pánikbeteg voltam plusz agórafóbia. Most ugyanez a helyzet. 2015 Ben mondtam apámnak,hogy költözzünk el innen. Nem! Ezt a házat ő építette. Lényeg a lényeg most megérintette a Szentlélek akkor, amikor már én is elhíztam a nyugtatóktól, most amikor 150kilós vagyok, most amikor pánikbetegség mellé újra betársult az agórafóbia, most amikor minden rokonságunkat elmart Na most adjuk el a házat! Értitek?! Lassan 3.éve nem hagytam el a falut, de most adjuk el a házat. Plusz, amint el kell a ház, én ne menjek vele.... És oda költözik a növérem falujába, de velem meg az lesz ami... És most adjuk el a házat... Most?! 5éve rám kellett volna hallgatnia, de nem. 5 elvesztegetett év. Én meg mondtam, hogy fizessen ki a házból és lelépek. Ki is tudott volna fizetni,de mivel én elmondtam hogy tőzsdézni szeretnék és megforgatni a pénzt, na naaaa akkor nem adom oda! Ilyen apám van! Te mit tennél?



2020. aug. 15. 08:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Olvasók! A tékozló fiú történetét olvashatták.
2020. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
És a sógorod is tudja, hogy apád vele szeretné ápoltatni magát? Mert apád eladja a házat, elköltözik, aztán a sógor a háta közepére kívánja majd.
2020. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
22es igen. 30 métert tud menni maximum két bottal apám. A nővérem varrónő 9 hónapig várt apámnak egy dzsekit.A nővérem mindenből ki akar maradni ami nem az Ő érdekét szolgálja.
2020. aug. 15. 11:09
 34/55 A kérdező kommentje:
Apunak a térdét műteni kellene, nincsen rá pénz, csak a ház eladása után lenne. Mi 20km-re lakunk Pestől, minden önköltséges. A műtét az ormos intézetben lenne 15ezer az állapot felmérés 25ezer a benzin oda vissza. Aztán fél kel menni még 2x inekcióra amit a térdbe adnak. 90ezer egy inekcijó 1 lábba. 120kiló felett van apám a kórházban azt mondták, hogy nem műtik így. Csak 120kiló alatt. A sógoromal kapcsolatban, apám gondolta ki ezeket, a sógorom nem tudja. Az a baj, hogy nem tart össze a család.
2020. aug. 15. 11:16
 35/55 A kérdező kommentje:
Nem. 20km hanem 200km - re lakunk Pestől.
2020. aug. 15. 11:17
 36/55 A kérdező kommentje:

Akiket megértettem azoktól bocsánatot kérek. Egy ideig hagyom a gyakorikérdéseket.Sziasztok!

Utóirat:Az a lényeg, hogy hagyjam apámat magára.... Így van? És ha elesik ugyanúgy mint szokott egyedül próbáljon meg felállni, ami nem fog menni. De idősek otthonában sem akar menni.

2020. aug. 15. 11:21
 37/55 A kérdező kommentje:
Javítás:Akiket megsértettem, azoktól bocsánatot kérek!
2020. aug. 15. 11:23
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz itt mindenkinek. Apukád álomvilágban él, ha azt hiszi, hogy a sógor ápolni fogja, főleg ha a nővéred ebben nem partner. Addig fogja ápolni, amíg lesz pénze apukádnak, vagy addig se. Munka mellett ez egyébként is lehetetlen vállalkozás és nagyon megterhelő is.


Ha apukád kinyilvánította, ha te ne menj vele, akkor mégis mit tehetnél? Kérd el a részed, ha odaadja, az anyai részről egyébként is jár, de gondolom nem sok. Neked sem lesz egyszerű új életet kezdeni, nem jársz emberek közé, rossz az egészséged, stb.

Te mit szeretnél? A tőzsdén kívül, mert az szerintem hülyeség. Itt minden fillért meg kell becsülni.

2020. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
38.Te végre gondolkodtál. Bizony nehéz.Ha nem lenne pánikbetegségem akkor sem tudnék eljárni dolgozni, mert nincsen megfelelő ruhám.Gondolkodtam,hogy valamilyen segítő szervezettől kellene segítséget kérnem.Igen én is attól tartok, hogy magam maradok. Ha apám meghalna a nővérem azonnal adatná el a házat akár fillérekért, a sógorom meg vinné apám gépeit. De én nem mehetnék hozzájuk lakni. Én maradnék két kutyával meg egy macskával, és hajléktalan. Igen,apám álomvilágban él.
2020. aug. 15. 11:38
 40/55 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nehéz helyzetben vagy, de itt csak te tudsz tenni valamit sajár magadért. Mindenképp le kell fogynod, ez az első lépés, esetleg keresd meg Schobertéket, hogy segítsenek. Utána minden megy szépen majd, megműtenek, nagyobb lesz az életkedved.
2020. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!