Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ChatGPT politikailag függetl...

A ChatGPT politikailag független és józan gondolkodású, és csak igaz tényeket közöl?

Figyelt kérdés

Azert kérdezem, mert én konzervatív, Fideszre szavazó jobboldali vagyok, és sok helyen olvastam, hogy ha politikai dolgokat kerdeznek tőle, akkor a baloldali, liberalizmusnak megfelelő válaszokat adja.


Ez azért van, mert én gondolkodom rosszul politikailag, es igazából a liberális nyugati ideológia az igazi, ha már egy ilyen számítógépi-intelligencia ezt állítja?


Igaz dolgokat mond a ChatGPT, és ilyen ertelemben megbízható?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.



2023. márc. 28. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
13%
#6 Tipikus magyargyűlölő baloldali vagy akinek savanyú a szőlő mert nem a kis pártocskája nyert
2023. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
84%
11es Látod erről beszélek, nem látsz a szavaim mögé, hanem mantrázod amit a kormány a fejedbe nyomott. Két dolgot írtam le, hogy a kérdező nem tud önreflexiót csinálni és ezáltal meglévő adatokat tényeket értelmezni, hiszen még egy egyszerű mesterséges intelligencia által adott chat szövegnél is mások segítségére szorul, hogy objektív választ kapjon egy triviális kérdésre. Kettő ebből következik, hogy ha valaki ennyire nem képes magától egyszerű és érthető dolgokból objektív következtetést levonni, és mellette még konzervatívnak is tartja magát, akkor igencsak logikus hogy a kormány könnyen magához tudja csábítani és ezáltal a szájába adni a szavakat, ezek szimplán megállapítások a kérdező jelenlegi kérdése és írása alapján. Azt hozzáteszem, hogy te viszont valami baromi rossz emberismerő vagy ugyanis én nem vagyok baloldali, és már sok helyre leírtam, hogy számomra ma Magyaroszágon nincsen normális politikai irányzat, ami megfelelne nekem. Mint láthatod ez a különbség kettőnk között, hogy még a suttyó személyeskedő hozzászólásodra is higgadtan normálisan ész érvekkel tudok reagálni, míg te egyből belém kötöttél és besoroltál valahova, úgy, hogy nem is értetted meg a mondanivalómat, javaslom inkább kezdj el kicsit gondolkodni és bővíteni a tudásodat, nem fog ártani :).
2023. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
42%

A ChatGPT egy liberális papagáj. Lásd itt:

[link]

2023. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
97%
Nem ertem, hogy miert erkolcsi kerdeseket szegeznek az AI-nak, mikor koztudott, hogy az AI-nak nincs erkolcse, erzelmei, empatiaja.
2023. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
2%
Nem az. A világszintű marxista diktatúrának van alárendelve.
2023. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
100%
#14: Jó az észrevételed! De ezeket a kérdéseket azért tették fel neki, hogy kimutassák, hogy milyen elvek mentén adtak neki bemenetet.
2023. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 anonim ***** válasza:
23%
A #13-as linkje leírja a lényeget. Nem meglepő. A tudomány és technika mindig alá volt rendelve az aktuális ideológiának. Most a liberális ideológia uralkodik, ezért ahogy a #13-as linkjében le van írva 5 idős ember és 4 újszülött közül az 5 ember életét tartja értékesebbnek, de 5 gazdag fehér férfi és 1 néger nő közül már az 1 négert, mert "nem szabad faji vagy társadalmi alapon értékelni az életeket." Tehát máris beprogramozták, hogy a liberális világrendnek megfelelő válaszokat adjon, ami természetesen hamis, elfogult, és a kettős mércén alapul.
2023. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
93%
@17, szerinted mi a helyes valasz a szoban forgo vonatos kerdesre?
2023. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
74%

Sokat elárul, hogy a ChatGPT szerint kikkel szabad viccelődni és kikkel nem. Az más tészta, hogy nincs humorérzéke :)

[link]

2023. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
92%

Hamis, elfogult, és a kettős mércén alapul? Akkor ami te írtál, az mi?

"5 gazdag fehér férfi és 1 néger nő közül már az 1 négert, mert "nem szabad faji vagy társadalmi alapon értékelni az életeket.""

Ha azt írja, hogy nem szabad rasszistának lenni, akkor ebben hol állít olyat, hogy az egy ember értékesebb? Vagy csak te látod bele? Esetleg még az sem, csupán uszítasz?

Az meg a másik kérdés, hogy te milyen alapon értékeled az embereket.

2023. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!