Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 A kérdező kommentje:
# 6 Ha az volt a célod hogy a kedvem elved az ötlettől megsúgom neked, nem sikerült, de köszi hogy szólsz hogy csak szaros 1,5 millió forint választ el a korrektebb életkörülményektől. :)
2018. febr. 24. 21:19
 12/130 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként ha az összes selejtes elmegy, tényleg jobb lesz ez az ország... Ki az a kretén, aki ma Magyarországon diplomával egy évig nem talál állást?
2018. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/130 A kérdező kommentje:
# 12 Nem a munkatalálással van baj mivel a közhiedelemmel ellentétben ebben az országban nem munkahiány van hanem munkaerőhiány. Találok én kapásból 10 munkát is, de ezekből a bérekből nem lehet egy középszintű életet fenntartani ezzel szerintem bárki egyetért. Én köszönöm szépen nem fogom ilyen fizetésekért a kisujjamat sem mozdítani.
2018. febr. 24. 21:24
 14/130 anonim ***** válasza:
41%
Nem nem akarom a kedved elvenni. Csak már unalmas az ötszázadik ilyen kérdés. Mintha nem lehetne tudni már réges rég óta hogy ki nyeri a választást. Te tényleg rágod a körmöd mi lesz az eredmény? Ekkora lúzer nem lehetsz
2018. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 A kérdező kommentje:
# 14 Igazad van :)
2018. febr. 24. 21:28
 16/130 anonim ***** válasza:
19%
Hát akkor tényleg húzzál el, ha azt hiszed, hogy majd pályakezdőként álomfizetésel kínálnak meg. Ilyen hólyagokra sincs szükségünk.
2018. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
69%

T.Kérdező! Kívánom, hogy legyen jobb sorod.

De ne hidd, hogy kint kolbászból van a kerítés. Könnyebb kint az élet, de ne gondolod, hogy egyből vezető beo-t kapsz. Kint is csak a car munka marad a "bevándorlóra" (elsőre). Ha meg nagy fej vagy a szakterületeden akkor itthon is boldogulhatsz.

2018. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
25%

"nem lehet egy középszintű életet fenntartani"


Középszintű életet akarsz? Urizálunk, urizálunk?

2018. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki menjen haza! Én itthon vagyok. Minden körülmények között.
2018. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 A kérdező kommentje:

# 18 Én kérek elnézést, hogy jól szeretnék élni. Szerintem az emberi élet nagyon rövid, és nem szarakodással, mutyizással kellene eltölteni csak hogy meg legyen a napi betevő.

Elvégre már nem vagyunk ősemberek.

2018. febr. 24. 21:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!