Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel az edzés...

Szerintetek ezzel az edzés tervvel, ha kitartóan csinálom, tényleg le tudom majd futni az 5 km-t 30 perc alatt?

Figyelt kérdés

[link]


Alapból vékony/normális testalkatom van, szóval plusz kiloktol nem kell megszabadulnom, ami azért gondolom egy hatalmas előny lesz

18 éves lány vagyok



Ha esetleg nem tűnik annyira jónak, mit javasoltok?



2019. aug. 26. 08:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
azóta még nem csináltam meg, mert tavaszra terveztem
2020. febr. 17. 23:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem szabad sietni. Egy ekkora megterhelésre a testnek és a léleknek is fel kell készülnie alaposan!
2020. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ha csak kötekedni és beszologatni tudsz, nem tudom minek kell írni bármit is...

Rohadtul nem tudsz semmit az eletemrol, nem tudod, hogy ki vagyok, mi történt velem az elmúlt pár hónapban, miért nem kezdtem el a kérdés kiírását követő 2. Napon...

És igen, lehet, hogy valaki egész egyszerűen csak időben feltesz egy kérdést, bár nem utána 2 nappal áll neki edzeni...

2020. febr. 18. 22:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem tudom, mert rohadtul hidegenhagy
2020. febr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ha ennyire hidegen hagy, nem kellene válaszolni a kommentemre (mert ugye a kérdésre nehéz lett volna) 😂
2020. febr. 19. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!