Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme így lefutni egy...

Van értelme így lefutni egy félmaratont?

Figyelt kérdés
10k-t már sokszor lefutottam, legjobb átlagom 6:18/km. Sikerült múlt héten 7:20-as átlaggal 15km-t lenyomni, de kicsit megfájdult a hasam, és abbahagytam. Úgy gondolom, hogy egyébként menne a 21km is, de nem tudom van-e így értelme. Tudom, hogy lassú, de nagyon szeretném megcsinálni, csak hogy tudjam, hogy sikerült. Vagy nem olyan lassú?

2019. szept. 30. 11:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Tudnunk kell az életkorodat, van e túlsúly rajtad, volt e korábban egészségügyi problémád? Mert ez az eredmény akár jó is lehet.
2019. okt. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%

15

Vicces, hogy divatfutókról ugats,z aztán te hoztad fel a tömegversenyeket, a kérdező nem is említette, most meg az is kiderült, hogy nem is versenyre gondolt (nem is írt versenyt!).


(Anno magam sem versenyen futottam először legalább félmaraton távot, sőt 14 év alatt összesen 2 alkalommal futottam félmaraton versenyt, amiből egy volt ilyen varosi tömegrendezvény.)


Te amúgy azokat nézed le, akik kedvtelésből futnak. Szóval lényegében épp te vagy az, aki majomkodásból teszed, mert te foglalkozol azzal, hogy mások miért futnak, nem ők.

2019. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mértem fel a helyzetet, már kaptam is privátot ettől az arctól, nyilván vannak akik a sport szeretete miatt futnak, vannak akik kivagyiságból...
2019. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
És vannak akik csak szimplán idióták, mint te.
2019. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát tőlem biztos nem kaptál privátot.
2019. okt. 2. 09:44
 26/27 anonim ***** válasza:
59%
Ne törődj ezzel a Balareplitián nevű alakkal. Totál nem 100-as.
2019. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ja bocs, ő pont hogy normálisnak tűnik, és most látom hogy nem rám gondolt a priváttal kapcsolatban.
2019. okt. 2. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!