Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdtetek el edzeni?

Hogyan kezdtetek el edzeni?

Figyelt kérdés

Azokat kérdeznék, akik komoly szinten eljárnak edzeni kondiba.

Ti hogy kezdtétek az egészet? Elejébe nyilván tapasztalatlanok voltatok és nem tudtatok nagyon semmit. Felkerestetek valami személyi edzőt, vagy csak magatoktól kezdtetek el tapasztalatokat gyűjteni? Pl inkább néztetek videókat, olvasgattatok neten és tanácsokat szereztetek.

Én most fogom elkezdeni és még nem tudom hogy csináljam, hogy érdemes. A személyi edzők elég drágák. Plusz nem keveset kell belekölteni az étrendre, bérketre stb.

Inkább gyűjtenék megbízható tanácsokat mondjuk azoktól akik értenek hozzá és van tapasztalatuk. De nem feltétlen személyi edzőtől. Szerintem nélkülük is lehet boldogulni ha ésszel vagy. Vannak fent videók, kezdő edzéstervek, mit érdemes enni mit nem meg ilyenek.

De most titeket kérdeznélek hogy kezdtétek. Esetleg beszélgethetnénk is erről ha akar valaki:)



2019. dec. 10. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1.: Házi doki.

2.: Sport doki.

3.: Futás.

2019. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak van haverod aki edz régebb ota,menj vele és csinaljátok együtt.őár honap mulva már magadtol is tudod,mire kell figyelni
2019. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egy eszőteremben, volt ott egy kb. 190 magas 130 kilós fazon "gym staff" feliratú pólóban, odamentem hozzá, köszöntem, elmondtam, hogy szart se tudok, de szeretnék kezdeni magammal valamit. Megbeszéltük, mi kell hozzá, hogy érdemes, mi mire jó, aztán az első fél évben vele konzultálva, alkalmanként személyi edzői szolgáltatásait igénybe véve felvettem a ritmust.
2019. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még:)

17/L vagyok amúgy

Kort és nemet is írhattok

2019. dec. 10. 14:52
 5/15 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz ha az sem megy.
2019. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

16 éves voltam, és az osztály luzere, gyenge is voltam, dagadt is, és még nyápic is...

Első nap, hogy haverral bemerészkedtünk konditerembe, a tulaj, Józsi bácsi, aki mellesleg eléggé ki volt pattintva 50 éves kora ellenére, megkérdeztük mit csinálljunk.

Ő odavezetett minket a súlyzókhoz és mondta, látjátok gyerekek, ezek itt a vasak. Ezeket kell emelgetni...

Ennyi volt a személyi edzés... próbálkoztunk csináltuk és lestük a nagyokat... akkoriban még nem volt internetje szinte senkinek, nem volt ennyi info a gyúrásról.. nem volt étrendünk, nem volt profi edzéstervünk, csak a vasak, meg amit ellestünk.

Erettségire emlékszem mar menő sportzakót szereztem, és mindenki azt mondogatta milyen rohadt jól nézek ki. Aztán ez azóta is kitart. Ez 1994ben volt.

2019. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Edzés ≠ Súlyzós edzés


Próbáljuk már meg normálisan használni a fogalmakat!

2019. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! En mar regota gondolkodom rajta, hogy elmenjek kondizni, de valahogy meg sosem mentem.

En osztalytarsammal meg meg par emberrel fogok menni januartol, aztan remelhetoleg ok elmondjak a dolgokat.:D

17/l

2019. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Miért januártól? Az ilyen "majd hétfőtől...", "majd jövő hónaptól...", "majd jövőre..." hozzáállásból lesz az, hogy mindig csak halogatjátok, aztán sosem juttok el oda, hogy ténylegesen elmenjetek. Mi tart vissza attól, hogy például már holnap elmenjetek, még ha csak puhatolózni is?

2019. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jó a #9. dumája, csak az a gáz, hogy a "holnap reggel kezdek" pont annyira halogatható, mint az "új év első napján", vagy az "egyszer majd tavasszal" jellegű fogadalmak.

Csak az a tuti amibe már belekezdtél.

(vagy sokszor még az sem.....)

2019. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!