Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti annó miért kezdtetek el...

Ti annó miért kezdtetek el edzeni?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?

2018. dec. 24. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb 12 évesen és azért mert egyrészt akkor nagyon mentek a JCVD filmek meg a többi akciósztár is akkor pörgött, aztán pont láttam egy interjút JC-vel, hogy 12 évesen kezdte el magát edzeni otthon.

Szal akkor kb ilyen okból kezdtem el, ma már azért tudatosabb ez az egész folyamat.

2018. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

197 centihez voltam 74 kiló, egy pálcikaember kilátszó bordákkal 18-19 évesen. Arcra viszonylag helyes vagyok és magas is, de zavart hogy rengeteg csajnak azért nem tetszettem biztosan, mert ilyen vékony, férfiatlan alkatú voltam.

Láttam, hogy ugyanaz a férfi sikeresebb lehet a nőknél sportos, izmos, atlétikus alkattal, mint akár vékonyan vagy kövéren.

Volt középiskolában egy jó barátom, osztálytársam, aki vízilabdás volt és még akkor már edzőterembe is járt egy ideje, amúgy genetikailag is nagyon jó volt, nagyon adoniszi alkata volt és már tizenévesen akkor több csajjal volt, mint az osztály többi másfél tucat fiúja együtt véve. Szóval sikeres akartam lenni a lányoknál.


25/F

2018. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
Sovány voltam meg gyenge de igazából depis voltam a doki mondta hogy kezdjek el valamit sportolni
2018. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 15 évesen kezdtem el, mert unatkoztam. A suli nem jelentett kihívást, az egész napos számítógép püfölés meg egy idő után rohadtul untat.
2018. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy és erős akartam lenni.
2018. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

157 cm és 46 kg vagyok, amivel nincs gond, mert a vékony lányokat is szeretik a pasik, de én formásabb akartam lenni, nagyobb combokkal és fenékkel.

22L

2018. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Először azért mert zavart, hogy vékony vagyok. A csajoknak nem tetszettem, a srácok meg lenéztek. Aztán néhány hónp alatt nagyon megszerettem és életmódommá vált egyfajta "függőségként" 22f
2018. dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!