Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti miért kezdtetek el edzeni?

Ti miért kezdtetek el edzeni?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy akik itt vannak miért kezdték el az edzést,gyúrást.Én igazából nemrég óta csinálom,de nekem elegem lett abból,hogy mindenki lenéz,a földbetipor,megszégyenít,csakazért mert nem tudok visszaütni.Igen,9-ben majdnem minden egyes nap a földbe lettem tiporva,meglettem szégyenítve,és méghozzá olyan csinálták akiket viszont megtudtam volna verni,de egyedül nem mertek keménykedni és négyen illeteve öten jöttek.Járt még valaki ebben a cipőben ?

2017. nov. 26. 20:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%
aranyér, nagy pocak, túlsúly. tehát én egészségi okokból
2017. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Szórakoztató
2017. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk fekvenyomásnál amikor rám jön a súly,nem pont azt gondolom,hogy szórakoztató és milyen jó érzés :S
2017. nov. 26. 20:24
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Mármint, tök jó érzés, hogy fejlődsz, és nagy súlyokat vagy képes megmozgatni, nem?
2017. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az te vagy. Nekem jo erzes emelgetni a sulyokat.
2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem,érzem,hogy az erő áramlik belém.És énis az elején azért kezdtem el mert sokat bántottak és megakartam mutatni,hogy mire vagyok képes,de mára már ennél sokkal többet jelent.Minden időm belefektete.Régen sokat videójátékoztam,de amit pénzt arra költenék,abból az edzéshez veszek dolgokat(kaja stb)És igazából ez sokkal jobban ki is fizetődő mint a videójátékozás.
2017. nov. 26. 20:41
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell igy hozzaallni. Legyen szimpla szorakozas szamodra.
2017. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert nyápic voltam, és mindenkitől azt hallottam, hogy gebe, sovány, stb. nagyon emberszámba se vettek társaságban sem. 184 cm és 65 kg voltam mikor elkezdtem edzeni. Jó, lehet kicsit túltoltam, mert most már 105 kg vagyok. :D
2017. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Uhh, én is játszottam régebben.... Akkora időpazarlás....
2017. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Annyiban jobb, hogy ott eleg egy JYSDSOD.
2017. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!