Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti miert kezdtetek el edzeni?

Ti miert kezdtetek el edzeni?

Figyelt kérdés

Mi volt a kezdeti cel? Es miben valtozott ez az evek soran (mar ha valtozott)?


Pl hogy akrtatok kinezni vagy mit akartatok elerni?


2016. szept. 11. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsosorban mindig is irigyeltem azokat akiknek tokeletes az alakjuk, mert edzenek. En elhataroztam meg regebben hogy soha nem fogok elhizni, es teszek is erte a mai napig. Engem nagyon motivalnak az olyan kepek amiken egy jo alaku valaki van. Instagramon is csak ilyen testepitoket kovettem be, es hatterkepnek is ilyeneket raktam be. Az elejen(2 eve) nagyon untam meg minden, de mara nem fekudhetek le ugy aludni hogy nem csinaltam feluleseket, guggolasokat es nem mentem el futni. Nekem ez mar az eletem resze es igy erzem jol magam. Bocsanat hogy ekezet nelkul irok, telefonrol vagyok.
2016. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert k.va jó érzés. Ennyi.
2016. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mert egy nyomi kisgyerek voltam. Azt akartam elérni, hogy ne legyek az. Azóta viszont rájöttem, hogy jó érzés a határaimat feszegetni, szeretem magát az edzést. Azt meg utálom, hogy még több mint egy hónapig nem csinálhatom egy sérülés miatt.
2016. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl vékony voltam. Már rég elértem amit akartam, de azóta még többet, és többet akarok. Ilyen ez.
2016. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár erre már válaszoltam máskor...


1. Hirtelen elkezdtek tetszeni a minimálisnál nagyobb izmok. Jó, máskor sem tartottam őket csúnyának, de fontosabbá váltak. Fogytam egy csomót, valahogy logikusan jött, hogy akkor fel is szedhetek némi izmot, csak jobb lehet.

2. Szerintem jó mozgás. Úgyis sokat ülök gép mellett, a sétákon s a ház körül sem adok valami nagy terhelést a testemnek... Nem jó az. Egy egészséges, lehetőség szerint erős és működő testhez hosszútávon véleményem szerint elengedhetetlen a megfelelő testedzés, márpedig mivel tudnám alaposan megedzeni a teljes testet...?

3. Jólesik és motiváló, hogy nőnek a súlyok. És a bicepszem is szebben dudorodik. Nem vesz el olyan rengeteg időt, megéri. Tartást is ad. Olyan életszakaszban vagyopk, hogy jólesik látni, hogy igenis, képes vagyok jó irányban menni, tenni, nem elfutni minden elöl... Vannak hullámvölgyek, de újra felveszem a fonalat. Ez az életem többi részének is példát mutat s a fizikai képességeim javulása is érezhető köznapi helyzetekben, ami elégedettséggel tölt el.


Még csak fél év telt el, az sem elég komolyan. Nem sok változott, ugyanazok miatt csinálom. Illetve a 3. pont új, erre nem is gondoltam, hogy ennyire hatni fog másra is.

2016. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 2 dolog miatt kezdtem el. Az egyik, hogy mindig volt rajtam 10 kg felesleg, puha voltam, formátlan, ezen szerettem volna változtatni. A másik, hogy egészségesebb szerettem volna lenni. 7 hónapja kezdtem, most tartok 8 kg fogyásnál, és sokkal jobban érzem magam a bőrömben, sokkal több energiám van. "Függő" lettem. 30 évet éltem le úgy, hogy sosem értettem, hogy hiányozhat valakinek a mozgás napi szinten, mert sosem mozogtam semmit. Ezalatt a 7 hónap alatt megváltozott az életem, már el sem tudnám képzelni, hogy ne mozogjak. Mellé nagyon jó érzés, hogy az ember egyre több dologra képes, többet bír, újabb határokat ugrik meg.
2016. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!