Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez az edzés fogyáshoz?...

Anonymus1986 kérdése:

Jó ez az edzés fogyáshoz? Többi lent

Figyelt kérdés
88kg vagyok és szeretnék lemenni 81 kg -ig. Ezt az edzés tervet dolgoztam ki hogy 20 percet kocogok a futógépen 7km/h-val majd 1 órát pihenek, utána megint 20 perc futás és 1 óra pihi és ezt még 2x megcsinálom , tehát igazándiból összesen 80 percet futottam és szuper jó a közérzetem, futás között pihenőidőkben szódát iszok+ fat burnert. Jó ez így vagy csináljam másképpen?

2019. dec. 27. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kajád rendben van, akkor jó. A fat burnert én hagynám a "csába.
2019. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, én úgy érzem hogy akkor lesz meg a célom ,ha több kalóriát égetek el , mint amennyit beviszek kajába. Naggyából ennyi is az egész. Szerintem a célom elérem 2 hónap alatt.
2019. dec. 27. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mellé még súlyzóznál is, kb. 2 hónap alatt sikerülne. Persze heti 3-4 alkalommal.
2019. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!