Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TESTÉPÍTŐK! 95% beta ecdystero...

TESTÉPÍTŐK! 95% beta ecdysteron hatásos?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok véleménye érdekel akik:

1.értenek is hozzá

2.tapasztalatból írnak

Tehát az olyan jellegű válaszok ,hogy ismerősöm ismerősének a fiának a lányának a nővérének a barátja szerint igen azok nem érdekelnek.


Arra vagyok kíváncsi hogy hatásos e,mivel a tanulmányok nem bizonyították.Ha hatásos akkor mennyire.És hogy mennyi tápanyag bevitel mellett (itt nem a papírra leírtra vagyok kíváncsi hanem a ténylegesre) fejti ki a hatását


h4xOr



(ui.:láttam,hogy volt már ilyesmi kérdés csak engem egy kicsit több konkrétum érdekel)


2010. júl. 20. 22:34
1 2 3 4
 21/33 clint ***** válasza:

igen most én még roszabb helyzetben vagyok.

3 már majdnem 4 éve nem koxoltam, 25 leszek a hormonok sem a régiek, azért jócskán próbálgatnom kell, mindent hogy hatásos legyen legálisan.

Épp ezért akármitől fejlődtem egy keveset emlékszem rá, pontosan.

2010. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hivatalos tesztó fokozók tényleg olyan szarok mint amilyennek mondják őket?
2010. júl. 20. 23:53
 23/33 A kérdező kommentje:
hivatalos=legális(nálam:D)
2010. júl. 20. 23:55
 24/33 clint ***** válasza:

ha a hivatalos alatt természet növényi kivonatot értesz akkor nem feltétlen.

a tribulusra gondolsz, gondolom, egész jó, persze töredéke egy szteroidnak. A normális felé nem növeli, de remélem a normális tesztószintig feltolja. Én gyakran szedek.

2010. júl. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 clint ***** válasza:

ha az animal pakre, vagy ajungle warfare meg hasonlókra célzol azokat sajnos anyagi problémák miatt nem probáltam.

40-50ezer lenne, hogy hatásos dózisban szedjem, és akkor mellette még egy vödör protein, a havi csirkemell adag, stb stb.

2010. júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nálam a hivatalos az hogy legálisan kapható.Tehát igen pl.:Tribulus,Testopump,Anadrol(Brutal) meg ezek.Nekem még fix hogy nem hatnának mert fiatal vagyok.De eddig akikkel beszéltem nagyon szidták őket
2010. júl. 21. 12:20
 27/33 clint ***** válasza:

igen tudom, nem mindenkinek hat.

Inkább idősebb korosztálynak, még nálam is idősebbekre gondoltam. Amúgy amiket felsoroltám mind tribulus-készitmény. A testopump és az anadrol is csak a tribulus miatt növeli (ha növeli) a tesztót, a többi már csak ilyen látszat hatóanyag hadd tünjön profi cuccnak.

az olyan drágább dolgok mint a Jungle Warfare, Animal M-stack, T-bomb, pro anabol stb. amolyan legális prohormonok, vagy hormonnövelők, igen jók, sokan dicsérík őket, dehát az áruk...

Az animal m-stack rohadt sok beta ecdysone-t tartalmaz amugy!

ÉS az universalos Sterolid Complex is hatásos volt nekem, pláne erőben dobott meg, feknyomásban tiszta koxhatás volt.

De viszont dupláját szedtem az előírtnak. Azaz egy hónap alatt 6 dobozt ettem meg.

2010. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Értem.Igazából csak azon akadt meg a szemem hogy az anadrolra ilyet ráírtak hogy 230%-al növeli a tesztó szintet.Beugrott hogy 1 szem danabol növeli 500%al.Tehát itt valami csúsztatás van:D
2010. júl. 21. 18:22
 29/33 clint ***** válasza:

na ne hülyülj!! ki irt ekkora baromságot??

sima gyögynövények amik amugy semmiféle hatással nincsnek a tesztóra vannak benne, (sztem, csak hogy mutassák mennyi minden van benne)leginkább a prosztata ellen vannak.

Van benne egy kevés impotencia javitó növényi kivonat (nagyon kevés nem is tudom mit hatna)

Van benne arginin és kreatin kb 150 mgos dózisban nem tudom szintén mire jó ennyi, a harcikutyámnak adtam ennyit mert csak 20 kg volt:D

És van benne tribulus ami szintén nagyon kicsi dózisu, nem is tudom ez is mennyit hatna ha hat.

Meglehet, hogy az anapolon nevü koxra céloztak, az van anadrol néven forgalmazva, bár az egy erős kox.

A scitec is és a brutal is próbál ugy vásárlókat szerezni, hogy koxra emlékeztető tápkieget dob piacra.

A brutal koxnevüt, a scitec koxkinézetüt( ezek a gyógyszerleveles cuccok)

2010. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Biotech-s újságban volt:D De jó reklám.Biztos sokan bekajálják.Bár ezt eléggé szánalmas dolognak tartom.Meg amikor úgy hirdetnek 1 terméket hogy "a szteroidokkal is felveszik a versenyt"

És sokan kajálják

2010. júl. 21. 18:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!