Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TESTÉPÍTŐK! 95% beta ecdystero...

TESTÉPÍTŐK! 95% beta ecdysteron hatásos?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok véleménye érdekel akik:

1.értenek is hozzá

2.tapasztalatból írnak

Tehát az olyan jellegű válaszok ,hogy ismerősöm ismerősének a fiának a lányának a nővérének a barátja szerint igen azok nem érdekelnek.


Arra vagyok kíváncsi hogy hatásos e,mivel a tanulmányok nem bizonyították.Ha hatásos akkor mennyire.És hogy mennyi tápanyag bevitel mellett (itt nem a papírra leírtra vagyok kíváncsi hanem a ténylegesre) fejti ki a hatását


h4xOr



(ui.:láttam,hogy volt már ilyesmi kérdés csak engem egy kicsit több konkrétum érdekel)


2010. júl. 20. 22:34
1 2 3 4
 31/33 clint ***** válasza:
egészségükre.
2010. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Pénzkidobás, a táplálékkiegészítő piac egyik legnagyobb átbaszása a tesztoszteron és az "anabolikus szteroidokhoz" hasonlónak mondott szerek árulása [link]
2010. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
KAMU. Ezek a kutatások nem egy-egy ember szubjektív véleménye alapján, hanem több 10 ember objektív értékelése alapján nem találtak semmilyen hatást, se pozitívat, se negatívat. Több párhuzamos kutatás jutott erre az eredményre. Az, hogy egyes cégek marketingesei eladják a semmit, az jól ismert dolog. És minél drágább, annál erősebb a placebo, és annál kevésbé akarod beismerni, hogy szart sem ér az amit megvettél 15.000 Ft-ért mondjuk. [link]
2016. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!