Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 24/L

Mit sportoljak? 24/L

Figyelt kérdés

12. kerületben lakom, általában délután vagy este érek rá. 175 cm vagyok és most 70 kg, de szeretnék 5-10 kilót leadni. Ami nem jöhet szóba: úszás és minden más ami vízben történik mert ekcémás vagyok és nem bírja a bőröm a klóros vizet. És túl kemény küzdő sport, mert szilikon van a mellemben és szeretnék vigyázni rá

Elkezdtem kondizni de motiválatlan vagyok, unalmas

Nem szeretnék a város másik végébe utazni, ezért valahol a 8-as busz vonalán érdekelne sportlehetőség

Tudnátok segíteni?


2020. febr. 15. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
LOVAGLÁS!!!!!
2020. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Box.
2020. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
63%
Sex. Amúgy meg olyat keress amit élvezel pl: kosárlabda, röpi, vagy valamilyen küzdő sport
2020. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 subrette ***** válasza:
88%

Ahol laksz, kitűnő futóterep. Gazdagrét, Irhás árok, Ördög-árok, sokfelé lehet futni.

Ha belefér a Széll Kálmán tér környéke, a Donáti utcában van egy remek hely: Mozgástér a neve, ahol szuper csoportos edzések vannak de személyi edzésre is lehet menni.

2020. febr. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 subrette ***** válasza:
Ha a rúdtánc vagy légtorna érdekel: Akropoleisz Stúdió, Alkotás utca
2020. febr. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kondizas a legegyszerubb, legahtekonyabb ilyen szempontbol, es ha a motivacio megvan, akkor a meg elvezetes is :) en mar egy ideje jarok, es nekem amikor nem volt motivaciom az segitett, hogy valakivel egyutt jartam le a terembe. Ha van kivel, esetleg megprobalhatnad, hogy ketten mentek. Mondjuk noknel nem tudom ez mennyire mukodik, lehet, hogy a nagy edzesbol csak nagy dumcsi lesz :D
2020. febr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Uszi es rudfitnesszt ajanlanam.
2020. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
harcművészetek :D
2020. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fuss!:)
2020. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább a melleidre vigyáztál volna... Majd ha jön a rák, akkor meg majd sírsz, hogy jajmiért. :)

Tae kwon dót csinálhatsz, ott van védőfelszerelés, és jó ideig nem fognak rúgdosni amúgy sem. :)

2020. febr. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!