Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karatézni mezítláb kell?

Karatézni mezítláb kell?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elkezdek karatéra járni és nem tudom hogy ott hogy kell lenni! Mezítláb, cipő vagy zokni! Amúgy én remélem hogy mezítláb kell lenni mert nagyon szeretek mezítláb lenni és felszabadultabban érzem magam mezítláb! És szinte mindent mezítláb csinálok! Mezítláb alszok mezítláb vagyok itthon mezítláb sportok!

2020. márc. 14. 14:43
 1/6 Thunderfairy ***** válasza:
Ez már meg lett egyszer válaszolva. Hajszál pontosan minden így van ott is kérdezve. Nézd meg ott.
2020. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Zokniban és pólóban kell, és alulra semmi..
2020. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nálunk edzés elején a terembe lépéskor az ajtó mellett kell levenni a cipőinket, zokninkat, csak így léphetünk be a terembe, az edzőt kivéve.

Ha jobb idő van, akkor kint edzünk füvön, ott is ez a szabály, hogy csak mezítláb lehetünk. A füvön, köveken erősödik a talpunk ezért nagyon hasznos. Nálunk is mindenki szeret mezítláb lenni, úgyhogy ez alap. Hosszabb futásnál is hasznos de figyelni kell hogy ne lépjünk bele semmibe :D

2020. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hova jársz karatézni? Nálunk csak terembe lehetünk mezítláb a szabadban cipő.
2020. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mezítláb, parkettán vagy tatamin.
2020. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözőből kimehetsz cipőben, papucsban, zokniban. De tatamira lépéskor le kell mindent venni, és mezítláb tolni.
2020. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!