Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fel lehet egy év alatt készüln...

Fel lehet egy év alatt készülni egy maratonra?

Figyelt kérdés

Jelenleg heti 2 alkalommal futok.


A hétvégén voltam a Spar Verde futóversenyen. 10 km-t futottam 53 perc alatt.


35 éves férfi vagyok.


2020. okt. 12. 11:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem vagyok az. Nem kell megjátszanod a pszichológust :)


Viszont ezért kérdeztem az elején is, hogy mi a célod?


Bulifutás pózerkedes stb. Van róla véleményem? Igen.


De ha ezt tisztázzuk akkor kaphatsz rá választ is.


A válaszom: járj edzeni ugyan ennyit, valahogy végig fogod szenvedni. Úgy sincs más célod a bulin kívül. Egyáltalán akkor minek méred az időt? Felesleges edzéstervet követned stb.


Tök fölösleges, kocogj technóra, beöltözve ha neked az a jó.



Amúgy javaslom a futók baráti köre faszebúk csoportot, ott több ezer veled azonos világnézetű futóval tudsz eszmétcserélni.

2020. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nem kell pszichológusnak lenni hogy megállapítsam milyen ember vagy, mert annyira világos.


Frusztrált ember:


1. Utálom a pizzát, fújjj!!!

2. Itt a legnagyobb pizzázó Budapesten, ajánlom neked!!!


Te:


1. Utálom a Facebookot és hogy az emberek futásról raknak fel képeket!!!

2. Itt a legnagyobb Facebook csoport ahol az emberek futásról raknak fel képeket, ajánlom neked!!!


Szerinted ez mi ha nem a frusztráltság egyértelmű jele? :D


Többet nem reagálok neked, de őszintén kívánom, hogy találd meg a boldogságot az életben.

2020. okt. 13. 10:43
 23/34 anonim ***** válasza:

Ne is reagálj!

Ez a mai társadalom... ahelyett, hogy megvitatnánk a dolgokat inkább megsértődünk, a másikat irigynek vagy épp fusztráltnak kiálltjuk ki.

Ezzel párhuzamosan pedig magunkat elkönyveljük győztesnek, okosabbnak, szebbnek, jobbnak...

2020. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A válaszomnak pedig nem a valódi érdemi részére reagálsz. Kiragadsz részleteket, kisarkítod az írásomat, fusztráltnak nevezel...


Pedig ha visszaolvasol, akkor két lehetséges utat is felvázoltam számodra. Két választ is adtam a kérdésedre, a te döntésed, hogy melyiket választod.



Nagyon szívesen!

2020. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

19:

Bocs, de ezzel csak még jobban alátámasztod, hogy majom vag, ha kivagyisági kérdést csinálsz miután beégtél egy témában, amiről fogalmad nincs.

2020. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

25:

Onnantól kezdve, hogy lepózerezel itt mindenkit, aki máshogy gondolja, te lehetetleníted el a vitát.


A kérdező kérdezett valami konkrétat, én is, mások is saját tapasztalataink, ismereteink alapjan válaszoltunk. Te ehhez képest elkezdtél pózerezni, fikázni a kérdezőt, más futókat.


Egy kérdés, te mennyi alatt futod le a 10 km-t mennyi a rekordod, hogy ezt így előadod? Mert azért legalább 32 perc alatti teljesítményt elvarnék attól, aki ennyire magad lovon ül.

2020. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

28 te vagy a majom. Mi az, hogy beégtem a témában? Más a véleményem, ez nem beégés.

Az, hogy te meg a kérdező ezt nem képes elfogadni hanem nekiálltok sértegetni az pont az mutatja, hogy baj van veletek.

2020. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#29 nagyon el vagy tévedve. Olvass már kicsit vissza!!!
2020. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Egy kérdés, te mennyi alatt futod le a 10 km-t mennyi a rekordod, hogy ezt így előadod? Mert azért legalább 32 perc alatti teljesítményt elvarnék attól, aki ennyire magad lovon ül."



53 perc alatt mert megállok közben pózolni a fotósnak meg amúgy se tudok gyorsan futni mert jelmezben szoktam. ☺️

2020. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Meg amúgy se az idő számít hanem a teljesítés, ez egy nagy buli.


Csak a béna fusztrált alakok versenyeznek. Te is elég fusztrált lehetsz ha neked ez számít, hogy valaki 32 perc alatt futja-e vagy sem.

2020. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!