Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hobby edzések és párkapcsolat?

Hobby edzések és párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok már több, mint 8 éve. Az utóbbi 1 évben átváltottam body pump-ra (olyan mint a hotiron) és kettlebell edzésekre. 174cm vagyok és 58kg. A probléma az, hogy a barátomnak inkább a kicsit teltebb lányok tetszenek. Én mindig is vékony voltam, most már nem fúj el a szél, mert lett rajtam egy kis izom. A barátom szerint ez már túl sok. Jártatok már hasonló cipőben? Rámehet erre a kapcsolatom?

Imádok edzeni, mert nagyon stresszes a munkám. Duci viszont sosem leszek, hisz nem vagyok az az alkat és nagy a mozgásigényem.



2020. okt. 19. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Más miatt ne változz. Ha a párodnak nem tetszik, hogy ilyen vagy, akkor keressen mást. Nehogymár lemondj arról, amit szeretsz.
2020. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben nem jártam olyan értelemben, hogy nem volt olyan párom, aki ilyesmi miatt megszólna, vagy kritizálna akár csak indirekt módon is, vagy aztérezném rajta, hogy nem tetszik neki, viszont én is sokat edzek, heti 4-5-ször, amire nyilván sok szabadidőm is elmegy. Az én párom ezt elfogadja, tudja, hogy nekem ez a kikapcsolódás, ez az az idő, amit teljesen magamra tudok fordítani.


A párod tudta, hogy nézel ki, és mit csinálsz a szabadidődben, mikor összejöttetek, nem most kéne ezen agyalni, hogy nem úgy nézel ki, ahogy az álomnője. Szerintem folytasd és csináld azt, amit szeretsz csinálni, a párod meg ha nem fogad el így, akkor az nem olyan nagy veszteség, mert az a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben.

Olyan partnert meg úgyis lehet találni, aki támogat ebben is, ha esetleg ezen aggódnál.

2020. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem író kedves válaszolót ismételni tudom, nem most kéne ábrándoznia barátodnak, tudta milyen vagy és ha edzel, milyenné válhatsz. Ha ezért elhagy, nem kár érte.

Párom nagyon vékony volt, sokáig viselt el nehéz időszakot. Most már helyen van, el kezdett pár hónapja edzeni, szépen izmosodik. Szereti csinálni, és engem is jo érzéssel tölt el, hogy egészségesebb, energiával teli és egyre elégedettebb magával. Én férfi vagyok, és ha Ő Nő létére mondjuk annyira bele merülne az edzésbe, hogy még nagyobb izmai legyenek, én akkor is Őt szeretném, mert a személyisége a mindenem.

Szoval, ne add fel azt, amiben igazán örömöd leled, amivel a stresszt is jol le tudod vezetni. Hidd el, találsz olyat, aki bármiben társad lesz életed során! ;)

2020. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt neked kell meg ítélned, hogy túl izmos vagy-e de a kapcsolatod nem megy rá mert sok nőnek tetszik a természetes izomzat. A felfújt gyógyszeres nagy izom csúnya. Én nő vagyok és a párom vett rá, hogy kocogjak vele ő edzőterembe jár én meg aerobikozni. Csak fel a fejjel.
2020. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek! :)
2020. okt. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!