Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Irnátok nekem be vált otthon...

Irnátok nekem be vált otthon el végezhető has,comb, fenék,gyakorlatokat? És le írnátok hogy miket kerüljek el evès téren?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szeretnék el kezdeni edzeni,hasra,combra,fenèkre.

Ehhez tudnátok nekem be vált gyakorlatokat írni amiket itthon is el tudnák végezni?

El mondanátok miket kerüljek el evés téren?

Előre is köszönök minden választ♡



2021. febr. 5. 23:18
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Evés terén nem tudok segíteni mivel arra én sem igazán figyelek oda. Alapvetően azt mondanám hogy lehetőleg kerüld a zsírosabb ételeket, illetve mértékkel fogyassz érdességet is ha szeretnéd hatékonyabbá tenni az edzéseidet.

Hasra, combra, fenékre való edzésekre tudom ajánlani Paul Wade Fegyencedzés című könyvében szereplő gyakorlatokat, ezek elég hatásosak és könnyen megvalósíthatók otthon is. Ha érdekel a könyv akár pdf formátumban is el tudom neked küldeni amiben a leírások mellett, képeken is illusztrálva vannak a gyakorlatok. Természetesen nem muszáj megadnod a saját e-mailedet, ha gondolod készíthetsz egy anonimet is és oda is szívesen átküldöm. Bár fenék gyakorlatok külön nincsenek benne, azonban a lábra és a hasra már különböző szintű gyakorlatok vannak. Ettől függetlenül fenékre a guggolás illetve a híd gyakorlatok is hatásosak mivel ha kihagyásokkal edzem a fenekemben is szokott izomláz lenni így azt is elég jól edzik ezek a gyakorlatok. De youtube-n ha beírod hogy fenék erősítő gyakorlatok találsz bőven ilyen videókat is.

2021. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor le írom üzentben az emailem:)
2021. febr. 6. 01:51
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es: Nehogy meg add neki az emailed❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗ EZ EGY SZÉLHÁMOS❗❗❗❗❗❗❗❗
2021. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-as válaszoló, megértem a bizalmatlanságod de nem vagyok szélhámos. Magam is saját testsúlyos edzéseket végzek a Fegyencedzés könyv alapján, ezért tapasztalatból is ajánlottam a kérdezőnek a könyvezlt mivel kisebb kihagyásokkal 4,5 éve edzek ebben és ennek a 2. részében található gyakorlatokkal így van benne némi tapasztalatom. Ha szélhámos lennék nem írtam volna bele az üzenetembe hogy ne a saját e-mailjét adja meg, hanem készítsen egy anonim e-mail címet amit nem használ.
2021. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!