Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan sportoljak/edzzek,...

Hogyan sportoljak/edzzek, hogy NE fogyjak?

Figyelt kérdés

Tudom, furán hangzik, hisz legtöbben azért kezdenek el sportolni, edzeni, hogy megszabaduljanak a felesleges kilóktól.

Viszont én mindig is vékony voltam, ez zavart a legjobban. Gondolom genetikából adódóan, bármennyit ettem sosem látszott rajtam és lapos voltam, formátlan, ami nő létemre igencsak elszomorító.

Az utóbbi 1-2 évben sikerült valamennyit felszednem magamra, már nem annyira lapos a fenekem és vékony a lábam, nem csak csont a karom:)) Viszont ezzel együtt nőtt a hasam is (néha terhesnek nèznek, mert a vékony testalkatomhoz kiálló a hasam) és nem vagyok szép feszes.

Elhatároztam, hogy mindenkèpp elkell kezdenem edzeni vagy sportolni valamit, mert szellemileg is szükségem van rá illetve persze szeretnèk jól kinèzni. Az egyik félelmem ezzel kapcsolatban, hogy fogyni fogok és újra nagyon sovány leszek. Hogyan csináljam, hogy a sportolás ne legyen zsírégető számomra és ne fogyjak,hanem izmosabb, feszesebb legyek, normális testtartással. Jelenleg konditerembe sem tudok menni, szóval tanácstalan vagyok.

Nagyon örülnék neki, ha lenne itt egy néha unatkozó és segíteni vágyó emberke, aki adna pár tanácsot nekem. Hálás lennèk! Minden tanácsot szívesen fogadok.

23n


2021. márc. 8. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Értelek, csak nem értem mi értelme volt más hülyeségét idézni, meg a rizst ajánlani. A rizs egyébként baromi jó, nem ez a kérdés. Persze nem azért mert gluténmentes. :)
2021. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez az ő tapasztalata volt. A glutén pedig produkál érdekes tüneteket.
2021. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!