Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket megis mi motival az...

Titeket megis mi motival az edzesre? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Elkezdtem eredmenyeket elerni az utobbi evekben: formas, karcsu lettem, most az izomepitesre helyezem a hangsulyt, az is szepen kezd latszani.

De!

A kornyezetemtol mast sem hallok, csak hogy: "Sovany vagy!" "Meddig fogysz meg?" " Ez mar tul sovany"...Mindezt ugy, hogy tenyleg nincs rajtam sulyfelesleg, de szerintem egeszsegesnek nezek ki.

A ferjem is azt mondja, hogy neki mindegy, kis felesleggel is csinos vagyok es anelkul is.


Egyszeruen mar nem motival semmi, hogy inkabb semleges es negativ visszajelzeseket kapok. Lassan ugy erzem h hagyom a fenebe az egeszet...


2018. máj. 8. 09:49
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Hogy ne legyek gyenge fos! Nekem is ezt mondják az ilyen prolikkal nem kell foglalkozni
2018. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennek a sportnak nem az a szépsége, hogy szép izmos leszel, és ezt nézegetheted a tükörben, vagy mutogathatod a strandon, hanem az, hogy folyamatos tanulás az egész, és egyre jobban megismered a saját tested működését – ha odafigyelsz!


meg ne mások motiváljanak, magadnak akarsz megfelelni, nem?? nem mások miatt csinálod csak magad miatt

2018. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Engem az motivál, hogy elmegyünk a versenyre és MEGESSZÜK ŐKET REGGELIRE!!!!
2018. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a soványság? Az pl. nekem nem tetszik, soha nem is leszek az, ha pedig valaki azt gondolja, az nem az én problémám. De az izmok szépek és hasznosak, az edzés pedig több, mint izomépítés. Teszel az egészségedért, a közérzetedért, fel tud dobni, ha szépen nőnek a súlyok (vagy később sokáig ott maradnak, ahove eljutottál... egy idő után az is nagy dolog, akkor is, ha még nem gyúrtyad ki magad, mert az nem célod, de telnek az évtizedek. nekem óriási motiváció mindenféle edzésnél az, hogy ne legyek rozoga öreg)...

Mások véleménye pont nem érdekelne sosem. A férjed normálisan áll hozzá, örülj neki. Beszólogatók mindig lesznek.

2018. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs életem.Nincsen barátnőm,nincsenek barátaim.Nem járok szórakozni,nem járok sehova.

Így már csak az edzés az egyetlem örömforrás a szánalmas életemben.

2018. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig sportoltam. A súlyzós edzés számomra a csúcssport. Jó közérzet, erő, formás, feszes test, stresszcsökkentés.

Ja, a beszólók.

Én is sovány, gebe, túl izmos, fitneszmodellségre vágyó vagyok az évek óta termező, sehova nem haladó zsírdisznó nők szerint.

Irigy nyomorultak, egy jótestű nő nem kritizlált még, azok inkább elismerik a jó formát. Bezzeg a nyomik.

Szerinted mennyire érdekel? Te se foglalkozz lehúzó fosokkal.

Szánalmás fostalicskák.

2018. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok.

Nem mi vagyunk soványak, hanem a többség kövér. Mert ugye fogadd el magad, zsírosan vagy szép szajkózzák az ostobák egymásnak. Pedig nem, nagyon nem.

Itt a tavasz, csak úgy hömpölyög a sok ember, persze hogy kitűnsz az elhanyagolt testek közül.

2018. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Férjed véleménye legyen mérvadó. Amúgy a sok amatőrnek az izmosodás/szálkásodás soványságnak tűnik. Nem értenek hozzá, miért számítana az ő véleményük?
2018. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 aikiboxer ***** válasza:
Mondjuk feltehetnél egy képet, hogy lássuk, miről beszélünk. Lehet, hogy tényleg sovány lettél.
2018. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy egy diplomatikus "hiányoznak a melleid" volt. :)
2018. máj. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!