Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi motiválhat az edzésre?...

Mi motiválhat az edzésre? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Nektek mi volt a motivációtok?

Tudom, hogy edzenem kellene, de mégsem érzek rá elég erőt magamban.



2020. nov. 3. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Saját magadnak kell megtalálnod azt ami motivál.
2020. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, h engem mi motivál, hátha. Egész egyszerűen a saját izmaim méretei motiválnak, hogy fenntartassam ezt a méretet. Ha elkezdek kihagyni kis időt, akkor elkezd tónustalan lenni, kissé összeesik, és azt nem bírom elviselni :)
2020. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Halggasd zenét, meresd olyan sportot amit szeretni fogod.

Vagy mehetsz csoportos edzésre is. Pl crossfitt

2020. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egészségesebb akartam lenni
2020. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha maga az edzés nem motivál, ha nem okoz örömet az egész folyamat és az eredmények, gondold át.
2020. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok olyan nyeszlett lenni, mint voltam. Ennyi. Ezen kívül rengetek önbizalmat is adott, segített abban, hogy megbarátkozzak magammal. Ezek miatt eleve nem szeretném abbahagyni és remélem még sokáig tudom csinálni. Meg persze az saját egészségem miatt is csinálom.
2020. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Úgy alakítsd a dolgaidat, hogy nulla akadálya legyen egy öt percig "edzegetni"! Az úgy máris minimum napi félóra lesz a valóságban.
2020. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két kezdeti motivációm volt.


Az egyik, hogy 18 éves korom óta, mióta beállt a felnőttkori súlyom, sosem voltam nehezebb 85-86kg-nál, bármit ettem és bármilyen keveset mozogtam. Aztán a30-hoz közelítve egyszer csak néhány hónap alatt átléptem a 90-et. Gondoltam, erre jobb lenne odafigyelni, pláne hogy sok a családban a cukros és magas vérnyomásos.


A másik, hogy úgy éreztem, túl sok időt töltök otthon és jó lenne többet kösségbe járni és valami produktívra fordítani azt az időt.


Mindkét problémára ugyanazt a megoldást találtam: Sport.

2020. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha motivációt keresel, garantálom (100%-ban, hogy ettől lesz) akkor ajánlom hogy nézd meg ezeket a videókat füllhallgatóval, hangosan, ha tudsz angolul:


https://www.youtube.com/watch?v=QTB1YiWxxKU

https://www.youtube.com/watch?v=wnHW6o8WMas

https://www.youtube.com/watch?v=mjHWRPryFsM

2020. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
az a baj a motivációs videókkal, hogy csak ideiglenes a hatásuk. Neked kell megalálnod mi az, ami motivál. Megmondom az őszintén, nekem se ment mindig könnyen. Keress egy edzőt, vagy edzőtársat, és egy 3-4 hónap után, amikor már van rajtad tömeg (ergo veszíteni valód), akkor már úgysem hagyod abba, mert nem akarod majd elveszteni az izomzatot, a beleölt pénzt stb. Egy edzőtárs amúgy rengeteg erőt ad.
2020. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!