Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem merek elkezdeni konditerem...

Nem merek elkezdeni konditerembe járni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok, nemrég kezdtem el fogyókúrázni, és úgy érzem, ha edzenék is mellette, sokkal motiváltabb lennék. Sosem voltam még konditeremben, sem hasonló helyen. Szeretném elkezdeni, de nincs hozzá bátorságom, önbizalmam. Most meg aztán főleg, hogy csak védettségi igazolvánnyal lehet menni, attól tartok, hogy csak a "leg"-ek járnak, akik tuti ki fognak nézni.:(

Tudom, sok helyen olvastam már, hogy senki nem azért megy, hogy mással foglalkozzon, de azért most ez egy kicsit más helyzet, mégis csak most kezdenek el visszatérni oda hosszú idő után az emberek.

Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy ha ráveszem magam, összeszedem a bátorságom és elmegyek, mire figyeljek? Kérjek segítséget valakitől? Szívesen fogadnék tippeket! :)


(U.i.: ha valaki hasonló szituációban van Tatabánya környékén, motiválhatnánk egymást, és lehetnénk edzőtársak.:D)



2021. máj. 11. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad még sosem voltál teremben, tehát nem sok fogalmad van a gyakorlatokról és a helyes kivitelezről. Valaki ezt megtanulja magától idővel, de ha úgy érzed nem állsz rá készen, akkor kérj segítséget edzőtől.

A "fogyókúra" szót elfelejteném a helyedben, kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozás kell, ahol deficitben vagy, de NEM koplalsz. Ebben szintén edző tud segíteni rád szabott étrenddel.

Az önbizalomról meg annyit, hogyha lemész a terembe, rá fogsz jönni, hogy ez valóban elég buta kérdés volt. Nem nézelődni és másokra köpködni járnak oda az emberek, főleg nem azok akik komoly fizikummal rendelkeznek. :)

2021. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%

Én is nagyon féltem, elmentem egyik barátnőmmel és a barátnőm tipikus az az ember, aki nem fog megszólalni nyilvános helyen, ezért én beszéltem.


De nagyon kedves és jófej volt a csávó(akitől ugye vettük a napi jegyet) megmutatta az öltözőt, meg kb az összes gépet hogyan kell használni. Elmondta, hogy mit ajánl stb.

Nekem ebből a szempontból kellemes csalódás volt ez.


Voltak többen a kondiban, köszöntem, hogy sziasztok mi is nekik és ennyiből letudtuk az egészet.


Az már más, hogy kb 2x voltunk csak😂 de legalább kipróbáltuk ezt is.

2021. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy írták, akiknek tényleg komoly fizikumuk van, nem fognak oda figyelni se rád. A többiek pedig dagadtak, ők nem fognak kinézni. Ne gondold, hogy mindenki görög félisten, aki kondiba jár.
2021. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
esetleg barátnőd nincs ami menne veled?
2021. máj. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, teljesen igazatok van.


#1, igen, én sem szeretem használni ezt a szót, csak ezzel szerettem volna jelezni, hogy nem csak formásodás, hanem egy kis fogyás is a cél. Nem koplalok, próbálok teljesen áttérni az egészséges életmódra. :)


#2, remélem, nekem is ilyen pozitív tapasztalataim lesznek.:D


#3, persze, ezt az agyam mélyén tudom, de mégis nehéz elhitetni magammal.:/


#4, a barátaim más városokban laknak, így nem nagyon megvalósítható a dolog sajnos.:(

2021. máj. 12. 07:31
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem keresel fb on valakit? nem feltétlenül ismerőst.
2021. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Most pont h minden kezdo edzeni jar kb. Aki komolyan veszi az ugy is mindig lentvan, de oket nem erdekli ki h edz, magukkal foglalkoznak.
2021. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
En is lattam mar sracot terembe, hogy uristen, olyan vekony karjai voltak, hogy biztos lehettem benne, hogy sose sulyzozott, ennyi megse gondoltam rola, hogy de huje vagy de bene. Attol meg a legjobb fej lehet vagy majd profi sportolo lesz, nem lehet tudni,. Altalaban ennyi a reakcio. Ha vki mast mond az vagy kattant vagy poenkodik.
2021. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Csak a kifogás🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ így soha nem fogsz fejlődni drága
2021. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
En is most megyek elsonek, mehetunk egyszerre :DD, amugy meg szerintem nezz videokat ha segit es hallgas zenet edzes kozben
2021. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!