Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát kellene bevinnem...

Hány kalóriát kellene bevinnem naponta, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

156 cm vagyok és 65 kg. Régóta próbálkozok a fogyással, de hamar feladom. Most nagyon elhatároztam magam és leszeretnék fogyni legalább 10 kg-t 4 hónap alatt.

A kaloriabazis.hu mennyire biztos oldal?

:)


2018. júl. 19. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kb 1800kcalt javaslok kezdésnek, de ez sok dologtól függ, ez a 4 hónap egyébként pont jó, 10 kg leadáshoz.
2018. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) a kalóriabázis oldal szerint 1120 at kéne naponta.. :/ ezért nem tudom pontosan.
2018. júl. 19. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Akármennyivel fogyhatsz, csak elég legyen a mozgás mellé.

Én 1500-at lőnék be és mozognék valamit. Aztán meglátod, mennyire fogysz, ezt nem lehet megtippelni. A kalóriabázis pl. régen jópárszáz kcallal félremért nálam, úgy látszik, az anyagcserém gyorsabb, mint a statisztikai átlagé.

Amúgy hasznos oldal, de érts a dolgokhoz, ne higgy el neki semmit. Se a kalóriaégetést, se az adatokat (nézz rá, rengeteg nulla makrós adat van hibásan, keresd meg a jókat), s a makrókat is nyugodtan felboríthatod, ha neked az a jó. Nekem pl. egyéni makróm van (az oldal arra is lehetőséget ad, bár nekem mindegy, hogy vannak-e mosolygó fejek és csíkok, a fő, hogy látom a grammokat), mert a tipikusakkal sose fogynék, csak éheznék és rosszul lennék... Egyedi vagy, találd meg a saját stílusodat, ha lehet.

2018. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!