Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahol mindkettő szülő dolgozik,...

Ahol mindkettő szülő dolgozik, ott van idő sportolni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberként el nem tudom képzelni, amikor az ember hazaesik mondjuk este 6-ra és este 10-kor már aludni kellene (ami nyilván nem valósul meg).

Ráadásul ismerek családosokat, ahol mindkettő szülő dolgozik, 5-6 óra alvás és semmi, de semmi érdemi szabadidő.


2021. okt. 14. 12:01
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/226 A kérdező kommentje:

Az alvás a kifogás? A munkahely a kifogás? A gyerekkel való foglalkozás a kifogás?


Amúgy eredetileg ezt a kérdést az emberek kategóriába raktam, mert oda való, az emberek életéről szól. Ott normálisabbak is voltak az emberek.

2021. okt. 17. 11:25
 102/226 anonim ***** válasza:
65%

"Az alvás a kifogás? A munkahely a kifogás? A gyerekkel való foglalkozás a kifogás?"


Igen. Aki nem tudja úgy szervezni az életét, hogy beleférjen 2 naponta 1 óra sport, az kifogás. Más is dolgozik (sőt van, aki tanul is munka mellett), alszik és van gyereke. Engem mondjuk nem érdekel, hogy miért nem sportolsz, szóval nem kell győzködni róla, hogy te vagy a legelfoglaltabb ember a világon.

2021. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/226 A kérdező kommentje:

Annyira sötétek az emberek.


Hatszázszor leírtam, hogy NEM NEM NEM NEM az én életemről van szó, hanem ez egy kérdés, hogy a dolgozó szülők hogyan oldják meg 8 óra alvással és rohanás nélkül, mert abba a 3-4 órába nem fér bele és az ismerőseim hajszoltak is. Ennyi.

2021. okt. 17. 11:38
 104/226 anonim ***** válasza:
65%
Ahhoz képest, hogy nem a te életedről szól, egész jól ecseteled oldalakon keresztül.
2021. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/226 A kérdező kommentje:
Maximum példának. Bár én azt érzem, hogy a 9 órát munkahelyen töltő ember életét ecsetelem.
2021. okt. 17. 11:52
 106/226 anonim ***** válasza:
32%

Még hogy gyerekkel nem lehet együtt mozogni? Tessék:

[link]


Egyébként csak azt nem értem, hogy ezt a kérdést miért nem törlik már le, a kérdező egy full kamus h..lyegyerek. Remélem az ilyennek soha nem lesz párja, se gyereke. Nem érdemli meg.

2021. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/226 A kérdező kommentje:

Féreg dolog lekamuzni valamit. Mi a kamu amúgy? Gimis vagy, akinek fogalma sincs, milyen érzés napi 2 órát utazni és 9 órát munkahelyen lenni?


Futni, futópadozni, elliptikus trénerezni, súlyzózni, úszni sohasem fogsz tudni gyerekkel. Ja, ész kell, hogy ezt felfogd. Akkor hagyjuk.

2021. okt. 17. 12:42
 108/226 anonim ***** válasza:
5%

Drágaság, én már több kommentet is írtam, dolgozó, sportos nő vagyok.

A kifogásaidból már Dunát lehetne rekeszteni. Pont te ugatsz itt, akinek csak gyerekcsináláshoz kell a férfi? Az ilyen egysejtűnek NEM JÁR gyerek!

Egy szerető férfi tud gondoskodni, játszani a gyerekével. Rengeteg példát tudok erre felhozni, de mivel egysejtű vagy, nem lennél képes ezt felfogni.


Apuci fél órát játszik a gyerekkel, addig anyuci fél órát tornázik otthon. Ja, ez neked nem fér bele? Tudod, nem velünk van a baj, hanem veled, az önző, kisajátítós, merev gondolkodásoddal.

Ja, és mondok még valamit, jó pár anyukát láttam futni babakocsit tolva a Margit-szigeten. Gondolom ez is elképzelhetetlen és megvalósíthatatlan számodra.


Tudod, szokták mondani: NEM AKARÁSNAK NYÖGÉS A VÉGE!


És még mindig nem reagáltál a 21. kommentemre. Ja, vagy az nem is fontos, mert ellenkezik az egód által kitalált b..romsággal?


Egy nagy nulla vagy!!!

2021. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/226 anonim ***** válasza:
52%
Két gyerekem van, az első születése előtt 3 hónappal kezdtem újra sportolni kb 1 év kihagyás után. Azóta (11éve) heti 3 alkalommal edzésre járok, 6-ra megyek, 8 körül érek haza. Ezen kívül hétvégén a gyerekekkel úszni megyünk, ők vezetett edzésre, én addig úszom 1órát.
2021. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/226 A kérdező kommentje:

Te miért vagy ennyire frusztrált?


Nem csupán gyerekcsinálásra kell férfi, de nem tervezem kihasználni, hogy anyucika betegesen egészségmániás, tudom drágám, hogy fáradt vagy, meghalni sincs energiád, te is találkoznál a barátaiddal, de le vagy szarva, tiéd a gyerek. Ez az önző felfogás, fordítva én válnék, ha nem változtatna elbeszélgetés után.


Amúgy 5 éves gyereket nem tolnék magam előtt futva.

2021. okt. 17. 12:53
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!