Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzőterembe járók komplett...

Az edzőterembe járók komplett edzéstervvel mennek oda vagy csak feltalálják magukat?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre és mindenki eléggé rendben van külsőleg, én kevésbé. Szóval elmegyek majd heti többször edzőterembe. Akik járnak, hogy mennek? Edzéstervvel vagy feltalálják magukat?
2022. aug. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét eset előfordul.
2022. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs konkrét edzéstervem, én inkább arra figyelek hogy minden izomcsoportra csináljak valamit.
2022. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anno írtak nekem egy edzéstervet, az volt a szent grál, a tízparancsolat, a féltve őrzött ereklye, eltérni nem lehetett tőle...


Aztán idővel rájöttem, hogy ha utánanézel a dolgoknak, nagyjából tartod az alapokat, simán leedzel különösebb terv nélkül is. Próbálj meg leedzeni a terved szerint, mondjuk az esti órákban. Sajnos esélytelen a legtöbb helyen.

2022. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feltaláltam magamnak az edzéstervet.
2022. szept. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!