Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzőterembe akarok járni...

Ha edzőterembe akarok járni hogy lefogyjak, ott készítenek nekem edzéstervet?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Edző megcsinálhatja neked, persze nem ingyen, és ha ezzel mész oda hozzá, úgy hogy még sosem voltál nála, akkor sablont fog írni, annak pedig semmi értelme, azt neten is találsz.
2022. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol találok jó edzéstervet?
2022. jún. 19. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:

vagy menj edzőterembe személyi edzőhöz. bemész, megmondod hogy személyi edzőt keresel, kapsz elérhetőséget, megbeszled stb

vagy órákat-napokat olvasol neten, keresel edzéstervet. magadon kísérletezed ki hogy neked mi válik be. alaptudás nélkül valószínűleg szabálytanaul végrehajtod a gyakorlatokat, minimálisat fejlődsz is, szalagok, csigolyák a rossz végrehajtástól tönkremennek. lehet választani


a fogyás 80 százalékban a helyes étkezésen múlik, a többi a sport

2022. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beírod googlebe hogy pl. 3 napos edzésterv és kiadja a találatokat. De én is azt javaslom, menj edzőhöz, mert szerintem gőzöd nincs, hogyan kell szabályosan, döntött törzsű evezést, fekvenyomást, guggolást, stb... csinálni. Full kezdőként honnan is tudná az ember?
2022. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
baszki, 2 ora tiktokozas utan kondis temaban siman eleg ahhoz hogy ne kelljen szemelyi edzo..
2022. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó pénzért kapsz edzéstervet is.
2022. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!