Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nagy izmos combjaim vannak,...

Ha nagy izmos combjaim vannak, de én vékonyabbakat szeretnék, mire edzek egy edzőteremben? Sőt, legunkább hogyan? Milyen ötleteitek vannak fogyásra?

Figyelt kérdés
16l

2022. jan. 13. 23:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

szálkásítás kell neked akkor.

De nem adtad meg az adataid: súly,magasság?

2022. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy izom az? Sokan vannak akik szimplán oda híznak.


Ha izom akkor sokmindent nem tudsz tenni, max annyit hogy csak felső testre edzel.

Ha zsír akk egyértelműen kalória deficit és ennyi, a zsírégetés nem hely specifikus, nem te döntöd el hogy hova megy a zsír és honnan jön le.

2022. jan. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha idáig nem csináltál edzést a lábadra akkor valószínű, hogy nem az izomtól vastagok.
2022. jan. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Mutasd már azt a nagy izmos combot
2022. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

Na a kérdezőhöz hasonló kislányok miatt nézik le annyian a kondisokat.

Van egy "nagy és izmos" combod és ez számodra problémaként lép fel? Ennek élettanilag örülnöd kéne. De nem, csak az esztétikum és az instagram posztok számítanak, a funkció és a fiziológia egy kicsit sem, úgyhogy menjünk el edzeni, edzünk minden másra gépekkel és rózsaszín kézisúlyzókkal teljesen szabálytalanul gyakorlatokkal, közben pedig imádkozzunk, hogy a combizmaim visszafejlődnek, ezáltal kisebbek lesznek és akkor majd jól fogok kinézni a strandon.

Ettől függetlenül én is kíváncsi vagyok arra a nagy és izmos combra. Én még senkinél nem láttam azt, hogy véletlenül, születésétől eredeztetően valamelyik testrészén kimagaslóan jó és hatalmas izomtömeggel rendelkezzen. Inkább nagy és zsíros lesz az a comb, van egy olyan érzésem.

2022. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Kardiózz és diétázz .
2022. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
16 évesen edzés nélkül biztos bäszott izmos lábaid vannak.
2022. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

Zsírosdeszka....

+1 neki.

Japánban van életmód csatornája a youtube-n, kérdező ha akarsz néha egészséges japán életről is videókat nézni, egészséges japán kajákkal, lessél rá a videóira.

2022. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

8,9: Te magaddal beszélgetsz két különböző profilról?

A két válasz megírásának időpontja azért sok mindent elárul.

Furcsa hogy ezt már több kérdésnél a beböfögésed után láttam,hogy mindig idejön utána egy hasonló értékelésű. Ahol megjelensz mindenki lepontozásra kerül.. Vajon miért?

Múltkor azt mondtad hogy elhagyod a fórumot. Ez okos döntés volt! Tedd ezt ismét!

2022. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
itt mindenki troll? vagy trollra vadászó predátor? egy anonim oldalon nagyon képben vagy, kedves előző, hogy ki kicsoda 🤣
2022. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!