Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikorra lenne érdemes beiktatn...

Mikorra lenne érdemes beiktatni a mozgást?

Figyelt kérdés

Egyelőre csak otthon szeretnék edzeni (saját testsúlyos edzés, kézi súlyzók, nyújtó gyakorlatok).


Régebben jártam edzőterembe, illetve covid alatt is valamivel aktívabban edzettem otthon, de kb. 1 éve mem mozgom rendszeresen leszámítva a napi 30-45 perc sétát.


7:25-kor megyek el otthonról, este pedig 19:15-re érek haza.


Reggel 6:10-kor lelek. Viszont szetetek nem sokkal ébredés után enni, és kényelmes tempóban kéezülődni. Este amire hazaérek elég fáradt szoktam lenni, és éhes is, így 19:30 körül szoktam vacsorázni. Vacsora után viszont nehezen veszem rá magam a mozgásra.


Így kissé tanácstalan vagyok. Ha valakinek van tippje azt szívesen olvasom.


(Egyébként, ha ez számít 27 éves vagyok, kb. 75 kg és 190 cm).



jan. 29. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Akkor marad a hétvégi edzés.Este nem túl jó befolyásolja az alvás minőségét.
jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uzsonnázz valami 5 korul, hazaeres utan eddz es utana egy konnyu vacsora.
jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felkelsz 5kor. Eszel egy szem gyunolcost. Eddzel. Reggelizel. Munkaba indulsz
jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Zsúfolt nap, próbáld a könnyebb napjaidon az edzést
jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Szerintem az lesz, hogy heti négy napra próbálom majd elosztani az edzést, ebből kettő hétvége lenne.


Nyújtani minden nap tudnék 15-20 percet, az egy üléssel töltött nap után felüdülés lenne.


A hosszabb edzést pedig igyekszem majd vagy reggel vagy este letudni a #2-es és a #3-as válaszoló tanácsai alapján. Meglátom, hogy melyiket tudom könnyebben beiktatni. A korai kelés sajnos korábbi fekvést is jelent, így pedig este már semmire nem maradna időm, de heti két nap lehet beleférne.


#4 Sajnos minden hétköznapom ilyen. :/

jan. 30. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!