Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testemről?...

Mi a véleményetek a testemről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval 15éves vagyok,64kg és olyan 178cm 1hónapja kondizok.Heti 3alkalommal.Előtte úsztam 6évig úgyhogy volt hozzá egy alapom.

Ma kezdtem el fehérjeport szedni.

A kérdésem az lenne,amire tudom nagyon nehéz válaszolni,de kérlek próbáljatok meg akkor általánosságba,vagy az "adottságaimat" figyelembe véve.Megfelelő étrenddel,fehérjeporral és esetleg mással amit ajánlotok (gondolok itt tömegnővelő,creatin stb) mekkora fejlődést tudok elérni,mire számíthatok nyárig (2,5-3hónap) alatt.

És még a kocka has mítoszra kérdeznék rá.Mert oké h kockás a hasam a zsír alatt,de nekem pont h nem zsíros a hasam,kb tényleg csak izom van rajta,de mégse olyan hű de kockás.Ezt mivel tudom elérni?

És kérlek a body.builderes honlapot ne linkeljétek be mert már nem tudom hányszor átrágtam.


A válaszokat előre is köszönöm!


ui: pár kép rólam

- [link]

- [link]


2011. ápr. 4. 21:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Így néznek ki a mai 15 évesek?

Az én időmben tök átlagos testalkatúak voltak - sőt inkább vékonyak, nyurgák, nem ilyen szép, kisportoltak.

Bocs, érdemben nem tudok válaszolni, csak meglepődtem, hogy ennyit változott a világ, pedig csak 26 vagyok. N.

2011. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:

engem a fejed jobban érdekelne . =D

Ha egy értelmes arc akkor természetesen pluszpont a jó test, de ha egy értelmetlen tekintet buta arc ,észre se veszem milyen a teste az illetőnek .


Amúgy kicsit hízhatnál ,nem nem izmosodásról beszélek mert az atletikus alkatod jó ,csak lehetnél kicsit kb 5 kg-val több mondjuk .


26 l

2011. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Tippeljek? Nem ismerem a genetikádat, nem tudom milyen gyorsan épít a szervezeted izmot, mennyire vagy hajlamos zsírosodásra és azt sem hogy hogyan edzel.

Attól függ leginkább a fejlődésed mértéke, hogy milyen az étrended. Attól hogy megfelelő még nem tudom hány g CH-t és fehérjét tartalmaz. Lehet annyi CH-t enni, hogy 3 hónap múlva 8-10 kilóval többet mutasson a mérleg, de a zsírosodás garantált! Ezért nem érdemes ezt megtippelni.

A kockahasra meg annyi, hogy azért a hasat is kell edzeni, mert az edzetlen has zsír nélkül csak lapos "kockákat" eredményez.

2011. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


21:25-ös 26 éves lánynak: Ha nem izomba gondolod a +5kg-t akkor mibe? Zsírba?

2011. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Még annyit kedves kérdező, hogy úgy látszik bejössz a 26 éves csajoknak! :D

2011. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
igen zsírban gondoltam :):) =26 lány ;)
2011. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

Edzés után fehérje turmix (25g protein keverve 40gramm szöllőcukorral)

Étrendem napi 6étkezés.Mindig megvan minimum a 100gramm hús (csirke)

és edzés előtt után is rizset szoktam enni.

Hasra is edzek,csak nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb.Felüléseket,és egy gépet használok aminek a nevét meg nem mondom...:D de a lényeg h arra is edzek.

2011. ápr. 4. 21:54
 8/33 anonim ***** válasza:

Sztem így férfiszemmel krvajó, csak mellre még kb 2x ennyit kellene felhoznod, hogy a karoddal arányba legyen..


Szedsz valamit? Vagy mit sportolsz?

2011. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
És azért kérdeztem h mi lehet 2-3 hónap alatt,mert szeretnék reális célokat felállítani.Mert én most mondhatom hogy úgy akarok kinézni mint "A Helyzet" a Jersey Shore-ból,de tudom hogy az ennyi idő alatt nem lehetséges.Ezért gondoltam hogy hozzáértő emberek,vagy akiknek több tapasztalata van ebben,tud segíteni :D
2011. ápr. 4. 21:57
 10/33 anonim ***** válasza:

Én tojáskúrát ajánlok.


Napi 2x 10 tojás főzve vagy nyersen, te döntöd el.


A volt főnököm nyersen is bírta, a belei már úgy hozzászoktak, hogy semmi hasmenése nem volt tőle, és minden másnap kihajtotta magát a súlyzópadon, fél év múlva már szószerint tartottunk tőle úgy nézett ki..

2011. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!