Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testemről?...

Mi a véleményetek a testemről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval 15éves vagyok,64kg és olyan 178cm 1hónapja kondizok.Heti 3alkalommal.Előtte úsztam 6évig úgyhogy volt hozzá egy alapom.

Ma kezdtem el fehérjeport szedni.

A kérdésem az lenne,amire tudom nagyon nehéz válaszolni,de kérlek próbáljatok meg akkor általánosságba,vagy az "adottságaimat" figyelembe véve.Megfelelő étrenddel,fehérjeporral és esetleg mással amit ajánlotok (gondolok itt tömegnővelő,creatin stb) mekkora fejlődést tudok elérni,mire számíthatok nyárig (2,5-3hónap) alatt.

És még a kocka has mítoszra kérdeznék rá.Mert oké h kockás a hasam a zsír alatt,de nekem pont h nem zsíros a hasam,kb tényleg csak izom van rajta,de mégse olyan hű de kockás.Ezt mivel tudom elérni?

És kérlek a body.builderes honlapot ne linkeljétek be mert már nem tudom hányszor átrágtam.


A válaszokat előre is köszönöm!


ui: pár kép rólam

- [link]

- [link]


2011. ápr. 4. 21:04
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
te tökvéletlenül nem a maász ricsi vagy a tapolcsányiból?:O
2011. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nem :D
2011. ápr. 25. 20:25
 33/33 stockholm23 válasza:
Hasra kéne mág egy kicsi...
2015. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!