Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testemről?...

Mi a véleményetek a testemről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval 15éves vagyok,64kg és olyan 178cm 1hónapja kondizok.Heti 3alkalommal.Előtte úsztam 6évig úgyhogy volt hozzá egy alapom.

Ma kezdtem el fehérjeport szedni.

A kérdésem az lenne,amire tudom nagyon nehéz válaszolni,de kérlek próbáljatok meg akkor általánosságba,vagy az "adottságaimat" figyelembe véve.Megfelelő étrenddel,fehérjeporral és esetleg mással amit ajánlotok (gondolok itt tömegnővelő,creatin stb) mekkora fejlődést tudok elérni,mire számíthatok nyárig (2,5-3hónap) alatt.

És még a kocka has mítoszra kérdeznék rá.Mert oké h kockás a hasam a zsír alatt,de nekem pont h nem zsíros a hasam,kb tényleg csak izom van rajta,de mégse olyan hű de kockás.Ezt mivel tudom elérni?

És kérlek a body.builderes honlapot ne linkeljétek be mert már nem tudom hányszor átrágtam.


A válaszokat előre is köszönöm!


ui: pár kép rólam

- [link]

- [link]


2011. ápr. 4. 21:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Itt vannak a formák GYK-n :DDD

@kérdező

áhh nagyon király, hogy 15 éves vagy és nem idegesítő olvasni az írásod, komolyan alig van benne hiba! ezért külön köszönet. amúgy a hasad, persze annak is kell edzés és persze idő, mire az izomkötegek nagyobbak lesznek, de üres perceimben.. szóval észrevettem, hogy hiába feszeng az ember, többféleképpen is meg lehet feszíteni a hasad. lényeg, hogy nézd meg háton fekve, ha megemeled a fejed, biztos kockás lesz!

és ezt az érzést jegyzd meg, próbáld ezt elérni álló helyzetben is. még egy tipp: medencebillentés. ha fekszel, ez kb. annyit tesz, hogy a gerinced alsó ívét lenyomod a földre. na ekkor is úgy dolgozik a hasizom, hogy befeszül rendesen!

------

egyéb, a HSZ-ekre.

tápkieg (fehérje) - ki írta hogy ne szedje mert beteg lehet tőle? OMG vazze, az kaja, mi baja lenne tőle? "degeszre eszi magát" netán jóllakik??

komolyan már nekem is eszem-f..om megáll.

------

akkor a kamu élelmiszermérnökök akik nyersen tolják a tojást, meg Rocky-t néznek: egészségetekre!

az meg, hogy a tojásban vannak olyan anyagok, amik védik a tojást a mikrobiális romlási folyamatoktól, viszont ezzel a hasznos anyagok (fehérjék) felszívódását, emészthetőségét rontják (ezért főzzük, sütjük meg!) az kit érdekel?

nem, nem elpárolog az, amit nem tudsz belőle ezért hasznosítani, hanem valaki jól farpofán rúg, és ezért az ánusz nyílás helyett a szájon át távozik.

2011. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 clint ***** válasza:

a húst is nyersen zabáljátok bazeg, mert a természetfilmekben az oroszlánok is úgy tolják. Van damme-ot meg halálra verik és felugrik majd egy ütéssel lever valakit.

Komolyan filmekből tanulunk??

A nyers tojás:

1 ugyananyi telitett zsírt tartalmaz mint fehérjét ezért kizárt, hogy hasznosuljon. (a sárgája)

2 szalmonella is létezik, bármennyire megmosod, bármennyire fertőtlenitett

3 a nyerstojásban avidin van, ami megakadályozza az emésztést(a zsír mellett)ez csak hő hatására semlegesül, azaz főzéssel, sütéssel

2011. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Szerintem jó kidolgozott tested van csak így tovább még picit kézre izmosodhatsz..Csaj vagyok:)
2011. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:

25g protein keverve 40gramm szöllőcukorral.

Szerintem sok az a 40 gramm mindig. 1-2 szemet bekapsz bőven elég. Cukorbeteg is lehetsz tőle. Edzés után ha szénhidrátot akarsz, akkor rizs. vagy Jumbo:)

szerintem a 25 g fehérje bőven elég. Persze TISZTÁN!

énis ilyen voltam, sőt még soványabb, és én natúrba lettem nagyobb. Még mindig aztmondom, hogy hülye voltam, hogy nem szedtem tápkiegeket. Jobann jártam volna, gyorsabban fejlődtem volna. De hát nem probléma:) majd most. Semmi sem késő. SZóval így tovább sporttárs, és nézz sok motivációs videót;)

18 F

2011. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Edzés után egyáltalán nem sok a 40g dextróz. A rizzsel és a Jumboval is hülyeséget mondtál...

Attól hogy valaki használ tápkieget még naturál marad, ez nem kox!

2011. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
GreenTea-nek igaza van
2011. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
mark86-nak igaza van.
2011. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

ahhoz képest, hogy milyen cingár vagy, semmi hasizmod nincs, + mellizmod sincs nagyon. váll,bicepsz rendben, de csuklyád az 0, + a hátad sem néz ki valami szélesnek. ezek a témától eltérően az én véleményeim. pedig 1 testépítő, vagy 1 hobbikondis a (általában)láb kivételével mindenre edz. csak keményen öreg!

18/F

2011. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
a kockahas mítoszról: cingár embereknek könnyű a kocka has, a zsírosabbaknak nehéz. Megfelelő gyakorlatokkal simán el lehet érni 1 kockás hasat, de olyat, mint Ronnie Coleman-nak, hogy 3centisre kidagad, ne nagyon remélj. És ne csak felső hasra dolgozz, alsóra is kell. Felsőre amiket szoktam: hasprés(felhasi izmok), felülés törzsfordítással (oldalsó hasizmok), láb/térdemelés (alsó hasizmok). Fehérjéből meg kell a napi 2g*testsúly kilógramm, vagy várhatsz a nagy semmire.
2011. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 bix ***** válasza:
mindenkinek igazavan
2011. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!