Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testemről?...

Mi a véleményetek a testemről? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval 15éves vagyok,64kg és olyan 178cm 1hónapja kondizok.Heti 3alkalommal.Előtte úsztam 6évig úgyhogy volt hozzá egy alapom.

Ma kezdtem el fehérjeport szedni.

A kérdésem az lenne,amire tudom nagyon nehéz válaszolni,de kérlek próbáljatok meg akkor általánosságba,vagy az "adottságaimat" figyelembe véve.Megfelelő étrenddel,fehérjeporral és esetleg mással amit ajánlotok (gondolok itt tömegnővelő,creatin stb) mekkora fejlődést tudok elérni,mire számíthatok nyárig (2,5-3hónap) alatt.

És még a kocka has mítoszra kérdeznék rá.Mert oké h kockás a hasam a zsír alatt,de nekem pont h nem zsíros a hasam,kb tényleg csak izom van rajta,de mégse olyan hű de kockás.Ezt mivel tudom elérni?

És kérlek a body.builderes honlapot ne linkeljétek be mert már nem tudom hányszor átrágtam.


A válaszokat előre is köszönöm!


ui: pár kép rólam

- [link]

- [link]


2011. ápr. 4. 21:04
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Mint mondtam,heti 3kondi.És ezelőtt 6évig úsztam.Ma kezdtem el szedni 100% Whey proteint és szöllőcukorral kombinálom edzés után.De ez a képeken nem látszik még,szóval vedd úgy hogy nem szedek semmit :D

amúgy köszönöm!

2011. ápr. 4. 21:59
 12/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Fingom nincs ki az az "A Helyzet".

A célokról annyit, hogy tűzz ki egyet, aminek nem kell reálisnak lennie és érd el! Ennyi az egész.

2011. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Én nem szednék készítményt a helyedben, mert nem tudni mi van abban, sokan betegek lesznek ám tőle, ha nem most majd évek múlva.


A tojás és a csirkemell iletve a hal is tiszta fehérje meg a főtt hús is..


Az ilyen tömegnövelőktől csak felpuffadsz mint a béka, aztán amikor abbahagyod az evését akkor meg elzsírosodsz, vagy összeesel. Én régebben kreatint szedtem, de abba is hagytam, mert jól szétcseszte a májfunkciómat a gamma GT-m meg a trigliceridem az egekbe ment tőle. Azt hitték leukémiás vagyok.

2011. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


A tojásos embernél el ne hidd, hogy a főnöke a nyers tojástól lett "félelmetes"! Nem mondom, hogy hazudik a nyerstojás zabáló főnökről, mert van ilyen hülye ember, de hogy nem attól lett izmos az is biztos!

Tojást nem eszünk nyersen!

2011. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


22:04

Jólvan 54%-os, bevallom rászedtél elsőre, de a második kommentedből tudom, hogy csak szórakozol!:D

Gratulálok!

2011. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nem tom hentes volt a csóka ahogy régen én is, minden reggel azzal indított, hogy termoszba 10 tojás, rá egy jughurt, meg egy kis só.


Összerázta, megitta.


Aztán melóztunk egész nap 12 órába, délután meg ment edzeni és ugyanez.

2011. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
De ha már a nyers tojáson vagy fennakadva biztosan a Rocky filmekben is hülyeségeket mutogattak, amikor a stalone itta a tojáskoktélt.
2011. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 De Puta Madre ***** válasza:
A nyers tojás szinte egyáltalán nem szívódik fel. A Rockyban is ez volt? Akkor igen, ott is hülyeséget csináltak!
2011. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hagyjad már!xD

Ne bohóckodj, inkább áruld el kivagy te idióta!:D

2011. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

ma 22:20


Akkor hova lesz? Elpárolog vagy mi? :D

2011. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!