Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasamról hogy tudok fogyni és...

Hasamról hogy tudok fogyni és izmosodni?

Figyelt kérdés
A lábam már majdnem formás, bicajozom. :-) 23 éves fiú vagyok, köszi a tippeket előre is Nektek.
2011. ápr. 30. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz fogyni a hasadról, ahogy a többi testrészedről.(Helyi fogyás nincs ugye) Diéta+aerob edzés
2011. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Felülések, drepp.. :)

Bár az egyik fiú barátom szerint az a legjobb, ha befeszíted a hasad, kezeket a tarkóra.. és valaki üti a hasadat.. Majd pár másodpercig szünet, és megint elkezdi (Természetesen Te egész végig feszíted, amíg üti)

Sok sikert!


15L

2011. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tudom, hogy hülyén hangzik :D De neki ez vált be.. Ettől nem fogysz.. hanem izmosodsz.. :)

Az a fiú barátom, aki mondta, általában így edz.. és látszik rajta a hatása :)

Mert gondolom befeszíted.. és úgy tartod jó ideig. Ami azt illeti, megerőltetőbb, mint ahogy hangzik. :)

Na mind1, én leírtam, Te dolgod, hogy hogyan izmosodsz :D Ez csak egy tipp :)


15L

2011. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Fogyás és izmosodás egyszerre nincs

Fogyás: diéta+aerob edzés

Izmosodás:rendes edzésterv+tömegnövelő étrend

2011. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 30 legnagyobb hazugság a testépítésben

A Muscle Media Magazin 2000. / Október/November számából


16. Ha napi több száz felülést csinálsz, akkor hamarosan sziklakemény, bordázott hasizommal büszkélkedhetsz.


Nincs olyan, hogy „helyi zsírégetés”. A napi több száz felüléstől kemény és feszes lesz a hasizmod, azonban semmit sem fog érni látványilag, ha zsírréteg fedi. A közelítő és távolító mozdulatok fiszesítek a nők combját, azonban semmit sem érnek az ott lerakódott zsírréteggel, amit amúgy hibásan cellulitisnek neveznek. Semmi más nem fogja eltávolítani a zsírt, csak a finoman megkomponált étrendi stratégia. Más szóval, több kalóriát kell égetni, mint amennyit beviszünk a táplálkozás során.


Szóval diétázz.

2011. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!