Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hy. Mit kéne szedjek (protein,...

Hy. Mit kéne szedjek (protein, kreatin vagy mit) ha ugy vékonyabb gyerek vagyok 16éves,52-53 kg. Nem gyurok, de lakozik bennem némi erő és most 1hónapig akarom magam kicsit felnyomni, persze edzéssel együtt. Szóval mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem, tedd rendbe az étkezésed először is, ha segítség kell benne, mert nem tudod megenni a megfelelő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot, akkor szedjél ezeket, és persze edzés+pihenés. de ha csak 1 hónapig akarsz kondizni, akkor szerintem bele se vágj, mert ennyi idő alatt semmit nem fogsz elérni

a body.builder.hu-n nagyon sok hasznos dolgot találsz majd, szerintem onnan válaszd ki az egyik tömegnövelő étrendet

2011. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kiegészítők kellenek neked,max edzés után ihatsz egyet.

Minden nap egy fazék rizs,meg fél kiló csirke,6 tojás reggelire az ilyesmi növeszt.

2011. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
egyél sokat.olyan korban vagy amikor kialakul a tested egész életedre.szóval sok hal-csirke-rizs-bab és némi edzés,sok alvás.
2011. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kreatint és ezeket felejtsd el. Azokhoz legalább 1 éves edzésmúlt és rendszeres edzés precíz étkezés szükséges. Edzés után valami protein + dextróz vagy tömegnövelő és heti 3 edzés a kaja pedig ahogy már előttem leírták. De 1 hónap alatt még az alapokat se fogod megtanulni... arra nem elég, hogy legalább a gyakorlatokat szabályosan tudd csinálni.
2011. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ahha értem, csak az a gond hogy én rendesen étkezek, az átlagos embernél többet :/

Az hogy egy hónap az nem azt jelenti hogy ennyi kész vége, hanem addig megyek még suliba, de otthon is birok némi gyakorlatokat végezni, meg ha szerencsém lesz akkor még talán rendesen birok edzeni is...

2011. máj. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!