Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olvastam az egyik kérdésnél a...

Olvastam az egyik kérdésnél a HST-edzésterv-ről. Kokszolás alatt érdemes ezzel az edzéstervel kondizni?

Figyelt kérdés
köszi előre is!!
2011. máj. 25. 20:20
1 2 3 4
 1/32 clint ***** válasza:
kokszolás alatt mindegy melyik edzéstervet használod.
2011. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Clint:a te véleményed nagyon sokat jelent mert írtál itt nem is egyszer nagyon tuti dolgokat..


a véleményed szerint melyik edzésterv a jobb?


1.nap:mell-bicepsz 2.nap:váll-tricepsz 3.nap:hát 4.nap:láb

vagy a fent említett HST-edzésterv szerinted melyik jobb?

tudom kokszolás alatt mind jó de csak van köztük különbség..

2011. máj. 25. 20:40
 3/32 clint ***** válasza:

Őszintén? Nekem sosem volt tervem. 1. nap:mell-láb

2: tricepsz bicepsz 3: váll-hát

kb így edzem már évek óta, és nincs sorrend, néha kimarad két pihenőnap néha csak egy, és mindig a szabad helyre csapok le a terembe, a lényeg, hogy meg legyen edzve a testrész. Sztem a megrögzött edzésterveknek ahol még az is le van írva milyen sorrendbe milyen gépeket használj semmi értelme. Majdnem 50 kg jött fel rám így amióta edzem, inkább a kaja legyen a fő szempont.

2011. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

értem köszi a tanácsokat...

az oldalon mostanába sokat volt említve a Testosteron Enantat..pld(Galenika) neked mi a véleményed erről a cuccról? hatás,megbízhatóság stb...ha sikerül jót szereznem én is ezt a szert választom..

válaszod előre is köszönöm!!

2011. máj. 25. 21:17
 5/32 clint ***** válasza:
Én ezt sosem használtam, vizesítő szer nagyon, viszont sokan dícsérik, a libidót kinyirhatja, a heréket is ugyhogy csak óvatosan, amugy akik tudják használni azoknak nagy kedvencük az utobbi időben (vagy csak egyszerüen ebből tudnak igazit szerezni, vagy ahhoz hasonlót)
2011. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

én is azért gondoltam rá mert ebből a legvalószínűbb hogy "eredetit" kapok..Omnára gondoltam de rengeteg belőle a kamu:S tudom ha az "omnafej" bejátszik akkor jó cucc

de nem akkarom reckérozni..

mit toljak az Enantát mellé? Stanozolol szerinted jó lenne mellé?

2011. máj. 25. 22:07
 7/32 A kérdező kommentje:

Provi és Zita menne közben ha aromatizálódik..utánna HCG Zita+Clomid

hogy a libidót ne nyírja ki van rá valmi ötleted??

2011. máj. 25. 22:10
 8/32 clint ***** válasza:

hát figyelj, az omnafej pont az enantát tartalom miatt van, csak megjegyzem... Amugy eredetit ugysem kapsz, a dealerek nem tiszta patikai cuccot árulnak azt elhiheted, még a versenyzők sokasága sem. Nem kell semmi mellé a zita mehet napi két tabletta, este.

inkább a kajára figyelj, mert nem mindegy mit épít be. És heti egy ampulla elég.

2011. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 clint ***** válasza:
A zita is kinyirhatja a libidót. amugy meg a hormonvisszaállítók majd segíthetnek. A clostyl a legjobb rá.
2011. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

értem köszi szépen!!

am heti 2-re gondoltam(ha kevés benne a hatóanyag a miatt is)akkor heti kettős sok lenne?

2011. máj. 26. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!