Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olvastam az egyik kérdésnél a...

Olvastam az egyik kérdésnél a HST-edzésterv-ről. Kokszolás alatt érdemes ezzel az edzéstervel kondizni?

Figyelt kérdés
köszi előre is!!
2011. máj. 25. 20:20
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
akkor az utókúra..uccsó szuri után 2-héttel a Hcg és Clomid együtt abból 1-szem este..ha elfogy a Hcg Zita és Clomid mennyen együtt? 2x2-1x1 adagolásba max 2-hétig
2011. máj. 27. 12:05
 22/32 clint ***** válasza:

igen ez igy jó lesz, annyi külömbséggel, hogy mint emlitettem a hcg és a clomid is erősen növeli az ösztrogént, ugyhogy nem árt a zitát végig tolni kúra közben és után is...

De egy levél 10 szem clomidot tartalmaz, ugyhogy az hamarább elfogy mint a hcg (5 naponta szúrsz egyet) vagy két levél clomidot tolsz, bár annyi sztem nem kell.

2011. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

akkor Hcg-közben is menni fog a Zita..és persze a kúra közben is..


a fehérje bevitelt mennyire érdemes megnyomni ilyenkor??

amit protein porból viszek be arra gondolok...

+napi 150-200g vagy ez túl sok lenne...

kajából megpróbálok mindenképp "minőségit" bevinni!


köszi szépen az eddigieket!!! mindet megfogadom!!

2011. máj. 27. 13:06
 24/32 clint ***** válasza:
én inkább utána nyomnám meg. Szteroid közben a normál fehérjebevitel is elég bármennyire is mondják az okosok hogy ilyenkor kell magasabban, a szervezet ugyse tud többet betolni. Utána viszont érdemes megemelni mível meg kell őrizni a felszedett tömeget. Kúra közben 2 gramm testsúlyonként elég , utána 3-ra felemelheted legalább egy hónapig.
2011. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 clint ***** válasza:
amire érdemes lenne költened az egy omega 3 a szivedre vigyázni kell, egy vitamin csomag+ c vitamin. A hcg mellé pedig vegyél nagydózisu e vitamint, és napi 3-at felosztva toljál be, csak amíg a hcg-t szúrod.
2011. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

értem beszerzem mindet...

köszi szépen a tanácsokat és a segítséget!!!!!

2011. máj. 27. 16:03
 27/32 TOMAtm ***** válasza:
áhh mindíg tanul az ember.én tolom a Novedexet már vagy 1 hónapja,de nem érzek semmi extra különbséget(2db esténként).reggel ugyanúgy álló p*ccsel kelek mint szoktam :),viszont ami sokkal inkább zavar h rettenet mennyiségű kaja és tápkieg mellett sem igazán nő a súlyom(3 hete vagyok deca-testo enantát -stana kúrán,400mg-500mg-30mg az adagok hét/hét/nap).2-2,5 kiló eddig ami feljött...elsírom magam,mert a kiegészítőkre ráköltöttem egy vagyont.am van látszatja,de az inkább a rendszeres edzés meg a sok kieg miatt.
2011. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 clint ***** válasza:
a novedex azért nyomja le a libidót mert lenyomja az ösztrogént. Amugy nem azért de nem igazán láttam mostanság IGAZI stanát, decát meg méginkább, és ha ugyanettől van lehet az enantát sem eredeti. Emiatt nem érzel változást. De amúgyis két három hét kell a változásra pláne ha le van nyomva az ösztrogén. Nem értem neked hogy állhat reggel, novedex mellett.
2011. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 clint ***** válasza:
pláne, hogy a deca abszolut kiszereti nyírni a libidót, azaz tutkó gázos a cumó.
2011. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 TOMAtm ***** válasza:

tudom h a deca odaver neki,verne...ha igazi lenne...

Genesis -es mind a 3 cucc,azért nem nagyon paráztam h nincs benne hatóanyag,mert februárban a fekvenyomók ugyanebből a szállítmányból kapták a cuccot,és nőttek mint a malac a kukoricától.egész jó eredményeket értek el az OB-n 2-3 hete:)

a novedex-et a powersportdepo -ról rendeltem asszem 11Kért.az meg tuti nem hamis,mert bolti.az h áll a répa,arról meg nem tehetek.szoktam néha bedobni tribulust,de az semmi ilyenkor.Semmi gyógyszert nem szedek a kúra alatt,nem érzem szükségét(tamoxifen-t tartok készenlétben,de semmi mellérzékenységet nem tapasztalok).novedex miatt elvileg nem aromatizál a tesztó(márha az),ezért nem használok provit sem.

2011. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!