Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olvastam az egyik kérdésnél a...

Olvastam az egyik kérdésnél a HST-edzésterv-ről. Kokszolás alatt érdemes ezzel az edzéstervel kondizni?

Figyelt kérdés
köszi előre is!!
2011. máj. 25. 20:20
1 2 3 4
 11/32 clint ***** válasza:
akármennyi hatóanyag van benne ugyanannyi idő alatt ürül, ami két-három hét.. Tehát ha fele étolaj másik fele tesztó akkor is ugyannyi koncentráció lesz a vérben mert a 600%-os tesztoszteronból ugyis csak 100%-ot tudsz használni. Tehát elég a heti egy simán.
2011. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 TOMAtm ***** válasza:

nos Clint mester jól kiosztott,ne is fűznék hozzá semmit,mert énis igy gondolom.azért enantát mellé nem árt valami,mert tényleg vizesít és a kúra után nem sok marad belőle.a stana elég gyenge lenne mellé,max harmadiknak.

ja igen mégis irnék hozzá valamit ami nekem bevált.Gaspari Novedex - egy ATD tartalmú,legális(bár elég drága) cucc.az ATD két dolgot csinál:

1. Blokkolja az aromatizálódást, és ezáltal a túlzott ösztrogén mennyiséget megakadályozza, ami a megnövekedett tesztoszteron mennyiség következtében jönne létre aromatizálódáson keresztül.

2. A Hipotalamusznál leköti az androgén receptorokat(az izmoknál nem!), úgy hogy inaktívvá teszi azt a receptor oldalt és ezáltal a Hipotalamusz elkezdi/folytatja a GnRH kiválasztást, mivel nem érzékeli a túlzott tesztoszteront.

vagyis,nem kell provi -nolva a kúra alatt,ill. nem áll le a herék tesztótermelése és biztonságosabb a kokszolás a libidóra nézve(valszeg HCG sem kell).

Sok sikert hozzá.

2011. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat mind kettőtöknek!!

am .Gaspari Novedex-et nem könnyű szerezni mert már kivonták én is gondoltma rá de eddig nem sikerült szerezni...

2011. máj. 26. 18:08
 14/32 A kérdező kommentje:
TOMAtm: a Gaspari Novedex-XT-ből mennyit szedtél napi 3-szemet? ha sikerül szereznem akkor én is azt fogom használni..
2011. máj. 26. 22:50
 15/32 clint ***** válasza:

épphogy forditva.. Gaspari novedexel végképp kinyirja a libidót.. Még ha szteroid nélkül szeded akkor is.. Mindenkinek aki használta (nálam már 10 üres doboz van :D )

arra panaszkodik hogy a tulzott aromatázgátlás miatt elnyomja a libidót. Viszont az tény hogy a vizesedést csökkenti, de egy jó utókúrával is lemegy a víz.

Sztem a proviron jobb erre a célra mint a novedex, már csak azért is mert az nekem mindig segitett a libidón is.

Amugy elég kettő este lefekvés előtt a novedexből, így kitart egy hónapig. De a csajokat tényleg felejtsd el erre az időre.

2011. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

az komoly!!!

akkor te a Proviront javaslod...abból mennyit napi 2-szem

reggel-este?

2011. máj. 27. 11:37
 17/32 A kérdező kommentje:

ami még nem tisztázott..hogy mikkor kezdjem az utókúrát?

az uccsó szuri után 1-héttel? akkor menne az első-HCG

utánna pedig 5-naponta a többi..Zita mennyen mellé vagy inkább a HCG-után napi 2x2-ő Clomid-al együtt aból napi 2x1

Clint:javíts ki ha valamit rosszúl tudnék...

2011. máj. 27. 11:41
 18/32 clint ***** válasza:

nem, igazából énis a novedexet javaslom. Nem baj ha lenyomja a libidót mert az állandó dugás ugyis csak hátráltatja az izomtömegnövelést. Kúra közben amugy is a nolvadex jobb ami a legolcsóbb megoldás is, nekem az is lenyomja a libidót amugy. Nem antiaromatáz hanem ösztrogénblokkoló, azaz az aromatizálást nem gátolja mint a proviron és a novedex xt.

20 mg kell este belőle, vagy 10 este 10 reggel.

Ugyanez menjen kúra után is mível a hcg és a clostíl is tolja az ösztrogént. A proviront meg alkalmazhatod mindezek után...

Az első hcg-t az uccsó szuri után két héttel kezd, a clostyllal együtt. Closty egy elég este.

2011. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 clint ***** válasza:

tehát vagy novedex xt kúra közben (10-12 ezer ft ha még találsz valahol)

vagy nolvadex (2500 ft)

sztem egyértelmű választás.

2011. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Zitát-könyebben tudok szerezni(patikából) ha nem sikerül kapnom Novedex XT-akkor az marad...mint említetted vagy este 20mg vagy reggel 10 és este 10..
2011. máj. 27. 12:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!