Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olvastam az egyik kérdésnél a...

Olvastam az egyik kérdésnél a HST-edzésterv-ről. Kokszolás alatt érdemes ezzel az edzéstervel kondizni?

Figyelt kérdés
köszi előre is!!
2011. máj. 25. 20:20
1 2 3 4
 31/32 clint ***** válasza:

nincs is szükség rá, más is a nvedexet használja kúra közben. Én sosem használtam genesises cuccot. akárki használta ugyanerre panaszkodott, hogy nem érez semmit.

Elvileg a genesis 2009 óta nem gyárt, ugyhogy amit kiadnak a neve alatt az underground laborból való. ez még nem is lenne baj, mert szinte minden u.g. laborból van amit használnak, mert logikusan hatalmas kokszmennyiséget használnak azokat nem lehet patikából mind kivenni. Csak sajna a Genesisből úgytűnik kihagyják a hatóanyagot. Fingom nincs mi lehet benne.

A genesis cég egyébként továbbra is gyárt Unigen Life Sciences néven. Nem tudom milyen fekvenyomók használtak ilyent de sztem ez kamu, hacsak nem láttad ahogy beadják maguknak.

2011. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Clint: az Unigen Life Sciences-es cuccokból lehet most kapni nem tudod??
2011. máj. 28. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!