Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám izmosabbá tenni...

Hogyan tudnám izmosabbá tenni magam itthoni edzéssel?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok és sajnos nincs sok időm. Hol találnék a neten olyan edzéstervet (súlyzó és egyéb felszerelések nélkül - gyakorlatok pl. fekvőtámasz, speckó dolgok) ami itthon végezhető és van is eredménye. Tudom hogy ezzel nem fogom kjigyúrni magam, nem is ez a célom, csak hogy egy kicsit fittebb legyek.
2009. okt. 7. 15:27
 1/4 anonim válasza:
Youtube-on rengeteg videót, gyakorlatot találsz... Home training, home work stb. Fekvőtámaszból is van vagy 20 féle... amúgy az ilyen gyakorlatok is izmosítanak rendesen és sokkal kevesebb az esélye a sérüléseknek.
2009. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. okt. 8. 08:46
 3/4 anonim válasza:

1.nap: fekvőtámasz különböző formái pl 4x20 szélesen utána 4x20 szűken (vagy amennyit bírsz), a kettő között pihenésképp mehet felülés, hasprés, lábemelés

2.nap: húzódzkodás vhol,vmin :D előre, nyak mögé, bicepszre, mindből 4 sorozat, amennyit bírsz + hasazgatás

3.nap guggolgatás, lépcsőzés ilyesmi

4.nap pihi

aztán így ismétled

heti egyszer kétszer futást vagy bringázást se árt beiktatni

Sokat lehet így fejlődni súlyzók nélkül is.

Ez csak egy példa amit leírtam, lehet máshogy is variálni.

2009. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz:)
2009. okt. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!