Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy szegény srác hogyan tudná...

Egy szegény srác hogyan tudná magát kicsit izmosabbá tenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem engedhetem meg magamnak a konditermes edzést, mivel apu nem keres valami jól, 3-an vagyunk testvérek, édesanyám pedig meghalt.


Azonban szeretnék egy kicsit izmosabb lenni. 33 cm-es a felkarom (testmag.: 173 cm, súlyom: 63 kg), és a vállizmom is eléggé gyenge.


Tudom, hogy pénz nélkül lehetetlen jó izomzatot kialakítani, de nekem egy átlagos is megfelelne.

Ezt milyen otthoni edzéssel tudnám elérni? Súlyzóm nincs, sajnos venni sem tudok.


Köszönöm a válaszaitokat előre is.


2011. jún. 4. 15:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

A tojást csak ezért írtam mert olcsó, esetleg öreganyádnak ha vannak tyúkjai ad... Enyém szokott, akkora tojásokat még nem láttál, mind ufóé. Nem tudom mivel szúrja a nyagmuter a tyúkokat :D:D:D:D


Tej az szar. Cukor, zsír, minimális fehére. Nem kell. Ellenben, neked megérné spórolni és venni egy vödör power proteint. K*rva olcsó, nem jó az íze, de ha nem tudnál elég húst enni, akkor ez fasza lenne.

2011. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Sajnos a nagyszüleim nem élnek már, viszont a szomszédból olcsóbban veszünk. Ha nem is akkorákat, mint a nagymuterod tyúkjaié. :DD

Hááát az a baj, hogy fehérjeporra sincs pénzem, ilyen tizenezer forintokat nagyon meg kell becsülnünk.


Max ha nyáron eljárok dolgozni, akkor tudok talán venni. :/

Tudom, hogy sajnos anélkül nem sokat ér az egész, de nekem az is elég, ha egészségesnek és fittnek mondhatom majd magam. :)

2011. jún. 4. 19:11
 33/46 anonim ***** válasza:
Edzés utáni turmix havi 2-4ezer körül mozog. Ha ennyi sincs akkor a lehető leggyorsabban teljes étkezés tolj. Tehát zöldség rizs hús. Bár edzés után belefér tészta is. Sőt gondolom nem Mr Olympia szeretnél lenni szóval ehetsz tésztát is csak óvatosan és a rizs domináljon meg a zabpehely.
2011. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Ér valamit feh. por nélkül is, de abból olcsóbb bevinni adott feh. mennyiséget. Csak ezér mondom.
2011. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
És bárki bármit mond 1-2 turmix rohadt finom :D
2011. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

19:17 :

Értem, rendben van :)

Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :))


Bunkóparaszt:

Hát igen, csak így egyszerre nincs egy 10-esem rá. :/

Más kérdésem nincs is, esetleg ha mégis lenne, e-mailt írhatok neked? :)

Csak mert azt látom, hogy te tényleg értesz hozzá.

2011. jún. 4. 19:35
 37/46 A kérdező kommentje:

19.29 :

Akkor lehet, hogy majd kipróbálom. :D

2011. jún. 4. 19:40
 38/46 anonim ***** válasza:
bunkó, nagymuter biztos ilyen koxfehérjét meg felfújóport kever a csirketápba :D
2011. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Kérdező: nyugodtan, de nem biztos, hogy rögtön váalszolok rá, nem nézem minden nap az emilemet.

Gregx: Múltkor találtam ilyen vödröket, az volt ráírva hogy 100 százalék koxwhey, hozzáadott sustannonnal. :D

2011. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ahogyan a segítséged is, valószínűleg el sem kezdtem volna, ha nem írsz. :)
2011. jún. 4. 20:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!