Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy szegény srác hogyan tudná...

Egy szegény srác hogyan tudná magát kicsit izmosabbá tenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem engedhetem meg magamnak a konditermes edzést, mivel apu nem keres valami jól, 3-an vagyunk testvérek, édesanyám pedig meghalt.


Azonban szeretnék egy kicsit izmosabb lenni. 33 cm-es a felkarom (testmag.: 173 cm, súlyom: 63 kg), és a vállizmom is eléggé gyenge.


Tudom, hogy pénz nélkül lehetetlen jó izomzatot kialakítani, de nekem egy átlagos is megfelelne.

Ezt milyen otthoni edzéssel tudnám elérni? Súlyzóm nincs, sajnos venni sem tudok.


Köszönöm a válaszaitokat előre is.


2011. jún. 4. 15:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Lehet vele előreemelést, oldalemelést, állighúzást, csuklyázni is lehet.
2011. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Bunkóparaszt:

Ez a vödrös-betonos dolog nem rossz. :)

A cigányos videón besírtam... xDDD

Ezt a módszert inkább hanyagolom. :D

2011. jún. 4. 17:54
 23/46 A kérdező kommentje:
Na, mennyi mindenre jó egy vizesvödör... :D
2011. jún. 4. 17:56
 24/46 anonim ***** válasza:

Egy nehéz vödörrel mindenre lehet edzeni hidd el csak kreativitás kell hozzá. A húzodszkodó pedig megoldható 1 fán például, vagy hinta ha van ilyesmi.

És fegyencedzéstől egy sportos alakot ki tudsz formálni csak egyél sok rizst. Egyik legolcsóbb tápanyag szerintem. Legalábbis nem unclebenst meg ilyen drága szarokat kell venni :D

2011. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Van egy kis gyümölcsösünk, szóval egy használható fát biztos találok.

És épp most kezdtem el olvasni. Egyelőre még csak a véleményekig jutottam, amik az elején vannak, de már azok is azt sejtetik, hogy itt valami nagyon frankó dolog van a háttérben. :D


És a rizst szeretem. :) Vannak ezek az 1 kilós coopos B minőségű cuccok, amik még tök olcsóak is, és az ízük se olyan rossz.

De egyébként ez mellé gondolom, ehetnék mást is, nem?

Csak a napi fehérjét be kell vinni, és nem kell sok telített zsírsavat enni.


Meg fehér kenyeret, stb.

2011. jún. 4. 18:04
 26/46 anonim ***** válasza:

Belőled még lesz valami. Ritka az olyan kérdező aki nem abszolút körültekintésmentesen jön ide.


Rizs a szénhidrát miatt

Fehérje: Tojás, bármilyen hús/disznót is lehet, de ne rendszeresen, mert sok benne a húgysav/ túró, cottage chesse, de nálad inkább a csirkecomb fog játszani az ára miatt.


És rengeteg idő, kitartás.

2011. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Ja és persze zöldség. Legolcsóbb a kígyóuborka /itt/
2011. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Olvasgattam a body.builder.hu-n néhány dolgot, régóta érdekelne is, de sajnos nincs rá módom, hogy komolyabban elkezdjem.


És még az a szerencse, hogy nem lehetek túl válogatós, mindent szeretek. :D

Zöldséget megpróbálok akkor többet enni, sovány húst is, a zsírosat amúgy sem szoktam megenni.

Gyümölcsöt valószínűleg akkor tudok majd enni, ha terem. Van néhány alma- és körtefánk, meg egy ringlószilvafánk, aztán majd ha megérik, eszek minél többet.


Tojást viszont nem tudok túl sokat enni, remélem, az nem akkora probléma.

2011. jún. 4. 18:23
 29/46 anonim ***** válasza:

Igen igen kell fehérje is meg omega, azért a rizst emeltem ki, mert általában akik soványak és szálkásak azok esznek elég fehérjét csak rizs marad el. Nálam legalábbis ez a probléma.

De reggel mehet zabpehely este meg túró lenmagolaj stb.

2011. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Értem, akkor a rizs az központi szerepű lesz mindenképp.


Tudsz még esetleg valami olyan kaját ajánlani, ami olcsó de hasznos? Pl. a tejről azt olvastam, hogy nem hasznos egyáltalán. Ez tényleg így van?

2011. jún. 4. 18:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!