Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy szegény srác hogyan tudná...

Egy szegény srác hogyan tudná magát kicsit izmosabbá tenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem engedhetem meg magamnak a konditermes edzést, mivel apu nem keres valami jól, 3-an vagyunk testvérek, édesanyám pedig meghalt.


Azonban szeretnék egy kicsit izmosabb lenni. 33 cm-es a felkarom (testmag.: 173 cm, súlyom: 63 kg), és a vállizmom is eléggé gyenge.


Tudom, hogy pénz nélkül lehetetlen jó izomzatot kialakítani, de nekem egy átlagos is megfelelne.

Ezt milyen otthoni edzéssel tudnám elérni? Súlyzóm nincs, sajnos venni sem tudok.


Köszönöm a válaszaitokat előre is.


2011. jún. 4. 15:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Egy barátom 1 éven át minden nap lenyomott 50 fekvőtámaszt.

A környéken csak "Rambo"-nak hívják ... :-)

2011. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Ja, és naponta 3x50-et.
2011. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a favágás is, jó nagy fejszével, megerősödsz tőle.
2011. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

GregX:

Persze, a tanulás az első egyértelműen. Szeretnék kilépni ebből a világból...

És ne mond, hogy egy vékony srác esztétikusabb, mint egy kigyúrt. :D


Bunkóparaszt:

A vizesvödrös dolog nem is lehet annyira gáz ezek szerint (bár biztos nem ettől izmosodott így meg... :D).

És már töltöm is le. :)


És sajnos nincs méhtelep. Itthon viszont van néhány hosszú és vastag akácfarúd, azokat szoktam még felhasználni így-úgy. :)


Nagyon köszönöm, nagyon sokat segítettél, és ha van még valami ötleted, nagyon szívesen fogadom :)

2011. jún. 4. 16:54
 15/46 A kérdező kommentje:

És fát vágni is sokat szoktam télen, attól az alkarom vastagodott is, hisz szinte minden nap hasítottam. :)


Köszönöm a te válaszod is!

2011. jún. 4. 16:56
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

mark86


mivel előttem már mindent leírtak csak egy gondolat:

hiába izmos valaki,ha egy vesztes f@szarcú paraszt!

a nőknek határozott férfi kell,nálad az első lépés hogy felveszel egy rövid u.pólót és behuppansz három nő közé beszélgetni. :)

2011. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod, tényleg van benne igazság. :)

Csak nincs így túl sok önbizalmam, hogy mindenhol azt látom, a kigyúrt pasik az igazi férfiak.


Hétfőn neked ígérem meg, hogy rövid ujjú pólóban megyek iskolába. :) Igaz, hogy ezzel nem sokra mész. :D


Köszönöm még egyszer! :)

2011. jún. 4. 17:10
 18/46 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vödörrel, és egy húzodszkodóval szinte minden izmodat meg tudod dolgozni. De azt is megpróbálhatod, hogy beszélsz a tesitanároddal, hogy bent maradnál +1 órát tesiterembe biztos vannak súlyzók ilyesmik.
2011. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Esetleg a régi módszer:

2 ugyanakkora vödör, először egyikbe beton, beleállitasz egy ásónyelet, vagy akármilyen egyenes fadarabot, a betonba dobálsz drótot, hogy ne essen szét. Megköt és ugyanezt megcsinálod a másik felével.


Ezzel még t-rudas evezést is lehet csinálni.


Ami fontos, hogy egyszerre keverd ki a betont, vagy mérd ki pontosan az összetevőket, nehogy egyik fele nehezebb legyen.


Még egy módszer:


http://www.youtube.com/watch?v=Ou7NLJhXTRw


A videót mindenkinek KÖTELEZŐ megnézni, beszartok :D:D:D

2011. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Húzódzkodó nincs itthon, még olyan vasrúd sem, ami kibírná a testsúlyomat. :/

Bár valamit majdcsak találok.


És egy vödörrel csak a bicepszre gyúrás oldható meg?

Azzal mennék valamire, hogy enyhe terpeszbe állok, és kissé behajlítva a könyökömet előre kiemelem, vagy felhúzom az államig, esetleg oldalra emelem ki?


Szerinted? :)

2011. jún. 4. 17:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!