Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy szegény srác hogyan tudná...

Egy szegény srác hogyan tudná magát kicsit izmosabbá tenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem engedhetem meg magamnak a konditermes edzést, mivel apu nem keres valami jól, 3-an vagyunk testvérek, édesanyám pedig meghalt.


Azonban szeretnék egy kicsit izmosabb lenni. 33 cm-es a felkarom (testmag.: 173 cm, súlyom: 63 kg), és a vállizmom is eléggé gyenge.


Tudom, hogy pénz nélkül lehetetlen jó izomzatot kialakítani, de nekem egy átlagos is megfelelne.

Ezt milyen otthoni edzéssel tudnám elérni? Súlyzóm nincs, sajnos venni sem tudok.


Köszönöm a válaszaitokat előre is.


2011. jún. 4. 15:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Ha írsz mailt, akkor írjál me ehhez a kérdéshez, fel fog nekem ugorni a menüben és észreveszem.
2011. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
nem me, be sorry
2011. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a hozzáállásod, tetszik, hogy nehéz körülmények közt is megpróbálsz valamit tenni. Nagyon sok ember meg megtehetné, hogy jól kajáljon, konditeremben eddzen, aztán mégis csak nyavalyog, hogy mekkora a p.csája. Hajrá!


Másik: nem akarlak nagyon rábeszélni, de egy doboz Power Protein 3000 Ft, és egy hónapra bőven elég. Olcsóbb, mint ha szilárd kajából vinnéd be.

2011. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! :)


Már el is kezdtem az itthoni edzést, de a kajálás az még mindig egy érzékeny pontja a dolognak, pedig az lenne szinte a legfontosabb ugyebár.

Csirkecombot meg a rizst megpróbáltam minél többet enni, zöldséget is, ha épp tudtam.


A fehérjeporra apám nem adna pénzt, az a probléma. Kajára ugye ad, de ő nem érti ezt az egészet, hogy miért csinálom.


Mondjuk a családból senki, szóval még ez is nehezíti a dolgomat...

Kiröhögnek, meg viccet csinálnak belőlem.


De ha elterveztem, hogy végig fogom csinálni, akkor az úgy is lesz. :)


Köszönöm a válaszod!

2011. jún. 8. 00:11
 45/46 anonim ***** válasza:

[link]

Ha jól beosztod elég 1 hónapra, és 2800 ftot csak össze tudsz kotorni. Ha ez is sok akkor sry, de szerintem kis csomagolásban ár érték arányban ez a legjobb.

2011. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Simán megteheted otthon is. Barátom is otthon edz mindenfélét mert ő sem engedheti meg magának a konditermeket. Először csak a saját testsúlyoddal edz pl fekvőtámasz, felülés és ha ebből van már egy kis kondid akkor jöhetnek a súlyok. Mondjuk hátizsákodba teszel pár téglát és azzal fekvőzöl. De azt is csinálhatod hogy ha a sulidban van egy kisebb edzőterem és ott vannak súlyok akkor ott edzel tanítások után amikor nincs ott már senki. Barátom több éve csinálja és látszik az eredmény ;)
2011. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!