Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itt a GYIK-en a "Sport,...

Itt a GYIK-en a "Sport, mozgás főkategóriában, miért nincs olyan alkategória, hogy Testépítés és Harcművészet/küzdősport?

Figyelt kérdés

De most tényleg a legtöbb kérdés, testépítéssel, vagy küzdősporttal kapcsolatos. De van ilyen alkategória, hogy téli sportok és vízi sportok, körülbelül szinte egy ilyen kérdést sem láttam még, de a labdajátékoknál sincs olyan sok kérdés, pedig a foci végett lehetne éppen. De kockahasas, táplálékkiegészítős, edzésterves, wing tsun-os és önvédelmi kérdés az szinte minden nap van és nem egy!

Szerintetek jó lenne ha lennének még ilyen alkategóriák?

(Persze nem azt, mondom, hogy a meglévőeket töröljük és rakjuk be helyére ezeket, hanem pluszban még 2 alkategória) Szerintem nem lenne rossz ötlet.


2011. jún. 22. 10:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lenne, ha külön kategóriát nyitnának ezeknek. Minden második kérdés vagy küzdősportról, vagy testépítésről szól.

Viszont az is elég idegesítő, hogy minden héten legalább háromszor felteszik ugyanazt a kérdést, csak máshogy megfogalmazva. pl.:

"Hogyan lehet kockahasam?"

"A wing tsung jó utcára?"

"Valaki tud nekem ajánlani kezdő testépítő edzéstervet?"

"Ha naponta megcsinálok 40 fekvőtámaszt, mennyi idő múlva látszik meg?"

"A thai box, vagy a taekwondo a jobb?"

És még lehetne sorolni...

2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

mark86


Nem írtak még?

2011. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Még mindig nem írtak, sajnos. :(

Mit csinálnak tanakodnak? Remélem, hogy jó helyre küldtem el az e-mailt. (info@gyakorikerdesek.hu) Ez van ide alul kiírva "Kapcsolat"-ként. Bár ide úgy van kiírva, hogy : info(kukac)gyakorikerdesek.hu

Én pedig, úgy küldtem el, @-cal.

2011. jún. 27. 15:22
 14/28 anonim ***** válasza:

mark86


@ kell,én is írtam és válaszoltak..

2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Én is @-cal írtam, és nekem mégsem válaszoltak még.
2011. jún. 27. 15:31
 16/28 anonim ***** válasza:
Szerintem indítsunk el egy petíciót, arra biztosan felfigyelnének...
2011. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?
2011. jún. 27. 15:35
 18/28 A kérdező kommentje:

Na srácok megjött a válsz!!!

Ezt írták:



Tisztelt Felhasználó!


Régóta tervezzük már ilyen kategóriák létrehozását (meg még párat) csak hát az idő hiánya.. egy új kateg nagyon sok munka, nem csak létrehozni kell, hanem kulcsszavak alapján átpakolni a régi kérdések nagy részét is, lásd az Ezo vagy Kerékpár pl., amik újabbak, de előbb-utóbb biztosan lesz ilyen is.


Üdvözlettel:

Gyakorikerdesek.hu

2011. jún. 27. 16:30
 19/28 anonim ***** válasza:

na ez azért már valami, remélem tényleg lesznek ezek az alkategóriák. Jó lenne nagyon!

Ja és kedves kérdező köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és tettél az ügy érdekében.

2011. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező, hogy megkérdezted tőlük, a moderátoroknak pedig előre is köszönöm a munkát.
2011. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!