Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itt a GYIK-en a "Sport,...

Itt a GYIK-en a "Sport, mozgás főkategóriában, miért nincs olyan alkategória, hogy Testépítés és Harcművészet/küzdősport?

Figyelt kérdés

De most tényleg a legtöbb kérdés, testépítéssel, vagy küzdősporttal kapcsolatos. De van ilyen alkategória, hogy téli sportok és vízi sportok, körülbelül szinte egy ilyen kérdést sem láttam még, de a labdajátékoknál sincs olyan sok kérdés, pedig a foci végett lehetne éppen. De kockahasas, táplálékkiegészítős, edzésterves, wing tsun-os és önvédelmi kérdés az szinte minden nap van és nem egy!

Szerintetek jó lenne ha lennének még ilyen alkategóriák?

(Persze nem azt, mondom, hogy a meglévőeket töröljük és rakjuk be helyére ezeket, hanem pluszban még 2 alkategória) Szerintem nem lenne rossz ötlet.


2011. jún. 22. 10:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Na srácok most újítottak a GYIK-en és semmi! Hihetetlen!


Késes Krisz

2011. okt. 28. 13:33
 22/28 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy ez az újítás kategóriák átrendezésével is jár...
2011. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Költőien szólva: Ezt beszoptuk!
2011. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
költőien szólva: áá de nem tetszik az új skin :/ én konzervatív vagyok, kérem vissza a régit!
2011. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jaja! Ezen a sz*ron egyszerűen nem lehet kiigazodni...
2011. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
és amin nem bírom túltenni magam, hogy a megválaszolt kérdéseknél ott néz a Stólandrás nagy boci szemekkel nem ám úgy mint egy drogos fa.sz hanem intelligensre maszkírozták, hogy csinálnék belőle marha pörköltet!
2011. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
háá há lehet jelenteni a kérdezők kommentjeit is :D
2011. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 aikiboxer ***** válasza:
Pont fel akartam tenni én is ezt a kérdést, de látom, hogy már régóta megoldatlan a kérdés. Miért??!
2012. dec. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!